Skip to main content

Mergina sužinojo, kad senukas jaučiasi labai vienišas, todėl pakvietė jį padaryti tai, ko jis nebuvo daręs 55 metus

Britei Ellie Walker patinka darbas maisto prekių parduotuvėje, tačiau labiausiai ji vertina pokalbius su žmonėmis. 86-erių Edwin Holmes yra vienas mėgstamiausių jos klientų.

“Edwin yra labai malonus ir plepus žmogus“ – sako mergina.

Reklama

Deja, bet Edwino žmona mirė dar 2006 metais, o jo dukra su anūkais gyvena kitame žemyne. Pagyvenusiam vyrui dažnai tenka dienas leisti vienam.

Prieš kurį laiką vyras merginai atskleidė, kad Kalėdas teks praleisti vienam, o vakarienei valgyti šaldytą maistą. Šie žodžiai labai nuliūdino Ellie, todėl ji nusprendė paruošti senukui staigmeną.

“Pamaniau, kad jeigu Edwin būtų mano senelis, tai tikrai nenorėčiau, jog šventes jis sutiktų vienas“ – sako mergina.

Ellie pakvietė Edwiną į pasimatymą, o jis net nesudvejojęs sutiko. Į restoraną vyras atėjo pasipuošęs gražiu kostiumu ir su gėlėmis rankose.

Reklama

“Tai buvo pirmasis mano pasimatymas po 55 metų pertraukos. Nupirkau gėlių, nes nenorėjau pasirodyti tuščiomis rankomis“ – sako Edwin.

Po gražaus vakaro Ellie pasidalino savo patirtimi socialiniame tinkle.

“Vakar turėjau galimybę praleisti vakarą su išties ypatingu vyru. Edwin yra vienas ištikimiausių mūsų parduotuvės klientų. Ir tikrai ne dėl išleidžiamų pinigų…

Prieš kelias dienas jis prasitarė, kad Kalėdas paleis visiškai vienas. Labai nuliūdau, kad toks geras ir nuoširdus vyras turi šventes sutikti vienas, todėl pasiūliau jam kartu pavakarieniauti.

Reklama

Pakviečiau Edwiną Kalėdinei vakarienei viename restorane. Jis atėjo pasipuošęs gražiu kostiumu ir padovanojo man gėlių. Nuostabus vakaras su nuostabiu vyru. Esu be galo dėkinga, kad sutikau tave, Edwinai. Ačiū, kad padarei mano gyvenimą geresnį“.

Dabar Ellie ir Edwin dažnai susitinka išgerti kavos.

Džiugu, kad ši mergina nepasididžiavo ir suteikė dėmesio vyrui, kuriam jo taip trūksta…

Reklama