Skip to main content

Mergina tapo surogatine motina porai iš Kinijos, tačiau gimus dvyniams buvo padarytas DNR testas, kuris atskleidė pribloškiančią tiesą

Jessica Allen nusprendė tapti surogatine motina visiškai atsitiktinai. Mergina su savo vyru jau augino du vaikus, tad apie nėštumo niuansus ji žinojo iš savo patirties. Buvę nėštumai jai praėjo be jokių nesklandumų, todėl Jessica nusprendė padaryti gerą darbą suteikiant šansą nevaisingoms šeimoms susilaukti vaikų surogatinės motinystės keliu. Ji užsiregistravo duomenų bazėje ir netrukus gavo vienos poros iš Kinijos užklausą.

Reklama

Kinijoje surogatinė motinystė nėra legali, todėl pora ieškojo tinkamo žmogaus Junginėse Valstijose. Jų istorija ir prašymas tapti jų surogatine mama Jessica labai sujaudino ir ji žinojo, kad pasielgs tinkamai, jei sutiks padėti šiai šeimai. Netrukus ji pradėjo fiziškai ruoštis nėštumui, gėrė vitaminus ir kitus vaisingumą skatinančius preparatus.

Po kelių savaičių dirbtinio apvaisinimo būdu Jessica tapo nėščia iš pirmo bandymo. Tačiau po 6 savaičių atvykusi pas gydytoją ją nustebino žinia, kad ji laukiasi dvynių. Surogatinėmis mamos yra įprasta pasirūpinti finansiškai, tad pora iš Kinijos Jessica sumokėjo 30 000 dolerių. Tačiau sužinojus, kad gims dvyniai, pora pridėjo dar 5 000 dolerių į mėnesį Jessica šeimai išlaidoms padengti.

Reklama

Visi buvo laimingi ir patenkinti visu procesu. Nėštumas vyko sklandžiai ir 38-tą nėštumo savaitę Cezario pjūvio metu gimė dvyniai. Tačiau tada prasidėjo visi keisti dalykai. Jessica pasirašiusi sutartį žinojo, kad jos įsčiose užaugę dvyniai gimę bus su ja bent valandą. Tačiau vos gimus jie buvo pašalinti į kitą palatą, tad mergina net neturėjo galimybės jų pamatyti.

Reklama

Daktarai primygtinai sakė, kad dvyniai yra identiški, tačiau vėliau tos pačios dienos vakare Jessica pamatė dvynių nuotrauką ir suabejojo daktarų teiginiais. Vienas iš vaikų tikrai atrodė kaip azijietis, tačiau kitas berniukas visiškai nebuvo į jį panašus. Jessica buvo labai sumišusi ir nežinojo, ką ir galvoti. Tačiau ji buvo įpareigota oficialiomis teisinėmis sutartimis, tad padaryti kažką daugiau ji negalėjo.

Praėjus porai mėnesių Jessica ir jos vyras Wardell nusprendė investuoti uždirbtus pinigus ir nusipirko namą. Jie buvo labai laimingi, nes pagaliau jie galėjo pradėti naują savo šeimos gyvenimo etapą gražiuose naujuose namuose. Tačiau naujakurius suglumino netikėtai gauta žinutė iš poros, su kuriais jie neseniai turėjo reikalų.

Reklama

Ji atsiuntė ūgtelėjusių vaikų nuotrauką ir paklausė Jessica, ar ji taip pat mato, kad jie yra labai skirtingi. Visa dilema dėl dvynių vėl užgimė jau abiejų porų galvose, tačiau dabar jie galėjo jau kažkaip pabandyti išsiaiškinti, kas iš tikrųjų nutiko. Pora iš Kinijos padarė vaikų DNR testą, kuris atskleidė, kad dvyniai yra visiškai nesusieti jokiais kraujo saitais. Tačiau kaip tai galėjo nutikti?

Reklama

Paaiškėjo, kad įvyko beveik neįmanomas scenarijus. Kai Jessica ruošėsi dirbtiniam apvaisinimui, ji ir jos vyras buvo teisiškai įpareigoti susilaikyti nuo lytinių santykių. Po to, kai Jessica tapo nėščia, jie galėjo vėl būti intymiuose santykiuose vienas su kitu. Štai čia ir įvyko tai, kas beveik neįmanoma – tuo pat metu, kai Jessica įsčiose augo poros iš Kinijos vaisius, gimdoje užgimė ir antra – jau Jessica ir Wardell sukurta gyvybė!

Taip gali nutikti vos 0.3 procentui moterų, tačiau apie tokią galimybę mergina net nežinojo! Tačiau čia ir prasidėjo tikras košmaras, nes pora iš Kinijos pradėjo reikalauti grąžinti pinigus, kurių šeima jau nebeturėjo. Jie garsino neatiduoti Jessica ir Wardell biologinio vaiko, kol jie nesumokės 22 000 dolerių.

Tai buvo didžiausias šokas, kurį patyrė Jessica gyvenime. Be žinios, kad jos biologinis sūnus yra kažkur su svetimais žmonėmis ji turėjo dar sugalvoti, iš kur gauti didelius pinigus ir neatsidurti gatvėje su jau esama šeima. Abi šeimos įsivėlė į teismų virtinę, tačiau galiausiai Jessica atgavo savo sūnų, kuriam jau buvo 10 mėnesių.

Ji prisiekė, kad daugiau niekada nesivels į surogatinės motinystės reikalus, nes ši patirtis buvo traumuojanti. Pati Jessica pripažįsta, kad kaltųjų šioje situacijoje nėra, nes visi elgėsi pagal sutarties sąlygas ir niekas negalėjo numatyti tokios atsitikusios anomalijos.

Bet kokiu atveju šeima yra laiminga, sulaukusi netikėto pagausėjimo ir tiki, kad ateityje išsikapstys iš finansinių sunkumų.

Reklama