Skip to main content

Moterį sutrikdė keistai besielgiantys kaimynės šunys. Paaiškėjo, kad jie taip elgėsi norėdami padėti

Viena gyvenanti Maureen Hatcher iš Floridos tikrai nesitikėjo to, kad ištikus bėdai jai neliks nieko kito, tik pasikliauti savo keturkojais. Labradorės Sadie ir Bella buvo išdresiruotos ir įprastai niekada nesielgdavo keistai.

Reklama

Tačiau tą dieną protingi keturkojai išgelbėjo šeimininkei gyvybę. Maureen staiga pasijuto labai blogai ir susmuko ant savo miegamojo grindų. Ji pati suprato, kad ją ištiko insultas, tačiau netikėtai sunegalavus ji nesugebėjo net pajudėti link telefono.

Į moters miegamąjį greitai atbėgo jos šunys ir pamatę šeimininkę akivaizdžiai neįprastoje pozicijoje, pradėjo stresuoti. Moteriai neliko nieko kito, tik vos vos ištarti frazę: “Mamytei reikia pagalbos, mane ištiko bėda, aš negaliu pajudėti”.

Reklama

Maureen sugebėjo pamatyti staiga iš kambario išbėgančius šunis, tačiau ji jau galvojo apie blogiausia – ji beveik niekada nepalieka atrakintų durų. Tačiau tą dieną jos laimei šunys sugebėjo išskuosti pro duris ir išbėgti į gatvę pagalbos.

Reklama

Maureen kaimynė Alexandra Naspolini mėgavosi kava šalia savo namų kai pamatė du kaimynės šunis be perstojo lojančius ir keistai besiblaškančius. Moteriai kilo įtarimai, tad ji nusprendė nueiti įsitikinti, ar viskas gerai.

Šauniausia buvo tai, kad viską užfiksavo Maureen durų skambučio kamera – ir išbėgančius šunis, ir atėjusią kaimynę, ir medikus, kuriuos ji iškvietė. Tiek Maureen keturkojai, tiek kaimynė, tiek greitoji pagalba veikė labai greitai, todėl moteriai greitai buvo atlikta operacija krešuliui pašalinti.

Reklama

Vos keletas minučių delsos ir pasekmės būtų kur kas liūdnesnės. Maureen namo grįžo praėjus vos 3 dienoms po operacijos. Ji yra iki gyvenimo pabaigos dėkinga kaimynei, medikams, o labiausiai savo augintiniams.

Reklama

Moteris sunkiai gali patikėti, kokie sumanūs yra jos gyvūnai ir kaip greitai jie sureagavo į pagalbos prašymą. Maureen pripažįsta, kad jeigu ne Bella ir Sadie, jos šiandien nebūtų tarp gyvųjų.

Maureen interviu žurnalistams po įvykio anglų kalba:

 

Reklama