Skip to main content

Moteriai netikėtai prasidėjo gimdymas namuose. Mamai į pagalbą atėjęs 10-metis sūnus pakraupo nuo vaizdo

Ashley Moreau visą gyvenimą prisimins kaip į šį pasaulį atėjo jos trečias vaikas. Tos dienos niekada nepamirš ir jos vyresnysis sūnus Jayden, kuris su vienerių metų sesute buvo vieninteliai likę namuose. Ashley buvo 34 savaitės nėščia, tad iki gimdymo jai buvo likęs bent mėnuo.

Reklama

Ryte jos vyrui išvykus į darbą Ashley nuėjo į tualetą nusilengvinti. Staiga ji pajuto, kaip nubėgo jos vandenys. Tačiau pažvelgus žemyn ji tiesiog neteko žado – ji pamatė naujagimio kojytes. Tai buvo didžiausias šokas Ashley gyvenime, juk pirmus du vaikus ji pagimdė be problemų. Mažylis Daxx nusprendė ateiti anksčiau, o tai sukėlė didelį pavojų tiek jo, tiek mamos gyvybei.

Kraujuojanti gimdyvė pasišaukė sūnų, kuris įbėgęs į mamos kambarį tiesiog apstulbo. Tačiau tą akimirką Ashley pamatė, kaip jo veidas surimtėja ir vos po kelių sekundžių susikaupęs jis jau klausėsi mamos instrukcijų. Ji liepė pirmiausia paskambinti greitajai. Greitai surinkęs 911 numerį jis paaiškino situaciją ir paramedikai buvo jau kelyje. Tačiau Ashley žinojo, kad laiko yra labai mažai ir veikti reikia čia ir dabar.

Reklama

Ji paprašė jo nubėgti pas močiutę, kuri gyveno greta esančiame name, tačiau kadangi moteris buvo po neseniai atliktos stuburo operacijos, ji negalėjo atskubėti į pagalbą. Grįžęs pas mamą Jayden iš karto pasakė jai: “Mama, sakyk ką man daryti”. Moteris negalėjo patikėti tuo, kas vyksta, tačiau jai neliko nieko kito tik prašyti sūnaus pagelbėti jai pagimdyti. Jie abu pastebėjo, kad mažylio kojytės pradėjo mėlynuoti, o tai reiškė kad jį skubiai reikėjo pagimdyti.

Reklama

Ashley paaiškino 10-mečiui sūnui, kad jam teks padėti jį ištraukti ir netrukus jie tai padarė. Tačiau tą akimirką mažylis neverkė ir matėsi, kad jam buvo užkimšti visi oro takai. Nepasimetęs berniukas nubėgo į virtuvę, kurioje buvo jo vienerių sesutės nosies aspiratorius. Grįžęs berniukas pradėjo gaivinti savo broliuką valydamas jam gerklę ir nosį.

Tą akimirką į butą įsiveržė pagalbos tarnyba ir perėmė mažylio gaivinimą. Ashley buvo sustabdytas kraujavimas, o mažylis Daxx buvo išgelbėtas tik brolio veiksmų dėka. Medikai pripažino, kad jei ne Jayden greiti sprendimai išvalyti broliuko oro takus, jis neturėtų šanso būti laiku atgaivintam.

Reklama

Netrukus visi jau buvo ligoninėje, kurioje medikai stebėjo mamos ir naujagimio savijautą. Laimei visų tą dieną priimtų sprendimų dėka ši šeima dabar yra sveika ir be jokių problemų. Jayden veiksmai buvo pripažinti ir pagerbti miesto policijos vadovo ir miesto mero, kurie jį apdovanojo ne tik miesto raktu, bet jo vardu pavadino miesto šventinę dieną.

Reklama

Ši šeima dabar neabejotinai turi labai ypatingą ryšį, tačiau nuostabiausia yra tai, kaip toli ir kiek daug gali padaryti 10-metis. Tokios drąsos ir susikaupimo, kokį tą dieną pademonstravo Jayden, pavydėti gali net patys drąsiausi vyrai.

Reklama