Skip to main content

Moteriai skubiai reikėjo inksto transplantacijos, tad jos vyras nusprendė pradėti donoro paieškas labai keistu būdu

William Larry Swilling ir jo žmona Jimmie Sue per 57 santuokos metus išgyveno visko. Nepaisant negandų, jie visada palaikė vienas kitą o jų meilė buvo geriausias vaistas viskam. Tačiau senstant vien meilės neužteko.

Reklama

Jimmie Sue gimė su vienu inkstu, kuris kai jai sukako 76, netikėtai nustojo veikti. Jai skubiai reikėjo operacijos. Tačiau žinant, kokiais tempais juda visų donoro organo laukiančiųjų eilė, William žinojo, kad dėl žmonos turi padaryti viską, kas jo jėgose.

Buvo būtina patiems susirasti donorą, tad vyras nusprendė veikti pačiu netikėčiausiu būdu. Jis atspausdino du didelius plakatus su užrašu “Ieškau inksto savo žmonai” ir vaikščiojo nenuilsdamas su tais plakatais po savo miestą.

Reklama

Tikriausiai galima įsivaizduoti, kaip sunkiai sekėsi William pasiekti tikslą. Savo vietinio miesto gatvėse jis geradarių deja nesurado. Tačiau visi jį suprato ir palaikė, nes kad ir kaip keistai jis atrodytų vaikščiodamas taip gatvėmis, jis tai darė dėl savo mylimiausio žmogaus.

Reklama

Būtent ši jautri istorijos styga ir užkabino žiniasklaidą, kuri nusprendė pasidalinti William ir Jimmie Sue istorija. Staiga porą užplūdo šimtai skambučių su palaikymu ir pasisiūlymu atiduoti savo inkstą. Porą apimė begalinis džiaugsmas, tačiau jų laukė tikrai sudėtingas procesas.

Testą tinkamumui atliko šimtai žmonių, ir laimei, vienas žmogus tiko. Tai buvo 41-erių buvusi laivyno leitenantė Kelly Weaverling, kuri pamačiusi poros istoriją žiniose žinojo, kad turi padėti. Ji giliai viduje pajuto, kad jos inkstas tiks sergančiai moteriai ir kad tai yra teisingiausias dalykas, kokį ji gali padaryti savo gyvenime.

Reklama

Netrukus visiems trims susitikus buvo išlieta daug džiaugsmo ašarų. Iki begalybės dėkingas William nerado žodžių išreikšti to, ką jaučia geradarei moteriai, sutikusiai išgelbėti jo žmonos gyvybę. Netrukus buvo atlikta sėkminga operacija ir Jimmy Sue buvo duotas šansas pagyventi ilgiau.

Reklama

Kad ir kaip bebūtų liūdna, Jimmy Sue mirė po 4 metų dėl Parkinsono ligos komplikacijų. Tačiau galimybė visu 100 procentų sutuoktiniams kartu nugyventi dar keletą metų atpirko visas pastangas, kančias ir viltis. 

Interviu su pora ir jų istorijos pasakojimas video (anglų kalba):

Reklama