Skip to main content

Moteris darbe patyrė siaubingą traumą, po kurios jos sveikata taip ir neatsistatė. Vieną dieną ji savo kieme sulaukė nepažįstamųjų, kurie jai pranešė šokiruojančią žinią

Kasmet Kalėdų proga įvairiose JAV valstijose vietiniai turtingi filantropai prisiima “paslaptingojo Kalėdų senelio” vaidmenį ir apdovanoja nieko nenutuokiančius žmones dovanomis. Praeitų metų švenčių proga žinių tarnyba, įgaliota paslaptingo turtuolio, aplankė vieną moterį, kurios pastarieji keletas metų buvo labai nepavydėtini.

Reklama

Moteris vardu Jennifer galima sakyti aplamai neturėjo lengvo gyvenimo. Išgyvenusi vėžį, negimusių dvynių netektį, ši moteris prieš 5 metus dirbdama viešbutyje patyrė labai siaubingą traumą. Ji krisdama patyrė smegenų traumą ir žandikaulio lūžius.

Po šios tragedijos ji iki šiol iškentė net 96 operacijas, tačiau galiausiai gydytojai priėjo išvadą, kad jos žandikaulis yra neatstatomas. Moteris gyvena pastoviame skausme, nes ji negali pilnai judinti savo žandikaulio. Jessica valgo tik skystą maistą, nes dėl traumos ji negali net kramtyti.

Reklama

Tačiau tai ne vienintelės pasekmės, su kuriomis gyvena moteris. Nuo to, kad jos žandikaulis nejuda, jai prieš metus išsivystė uždegimai, kurie numalšinami yra tik operacijų metu. Sužinojęs apie šios moters situaciją, anoniminis verslininkas nusprendė padėti nors jai dalinai su besikaupiančiomis medicininėmis sąskaitomis ir skolomis.

Reklama

Atvykusi korespondentų komanda rado Jessica ten, kur jai būdinga – pagelbėjant kitiems. Nepaisant savo dalios, ši moteris visada pasiryžusi padėti kitiems. Tą dieną ji valė kaimynų kiemą nuo sniego! Jessica iš pradžių nesuprato, kas vyksta, tačiau netrukus ji sužinojo, kad jai padėti panoro “slaptas Kalėdų senelis”.

Moters drebančiose rankose tuojau atsidūrė dėžutė, kurios viduje buvo 20 000 dolerių vertės čekis. Šio video reportažo neįmanoma buvo žiūrėti be ašarų, nes nuoširdus moters šokas ir ašaros parodė, kaip ji niekados nesitikėjo tokios pagalbos sau. Niekas taip pat tą akimirką nežinojo, kad vos prieš savaitę moteris išgyveno tėvo netektį, kuris mirė nuo koronaviruso.

Reklama

Jautriausia buvo tai, kad ji pastoviai atsiprašinėjo dėl to, kad ji taip jautriai reaguoja į šią dovaną. Buvo akivaizdu, kad tai buvo tikras šviesulys jos tamsiame gyvenimo periode. Net išgyvendama tokias problemas, moteris pažadėjo už gerumą atsilyginti gerumu kitiems.

Reklama

Ši moteris, kuri daugelio žmonių nuomone visada pastato kitų žmonių poreikius prieš savo, pagaliau gavo tai, ko ji tikrai nusipelnė.

Jautrus video, kurį peržiūrėjo jau daugiau nei 2 milijonai žmonių:

Reklama