Skip to main content

Moteris dirbanti slauge net 50 metų ieškojo savo sesės. Vieną dieną pamačiusi naujų pacientų sąrašus, moteris vos neapalpo

Nėra to blogo, kas neišeitų į gera – galėtų pasakyti šios istorijos herojės, kurioms gasdinantis koronavirusas 2020-aisiais padovanojo didžiausią gyvenimo dovaną. Doris Crippen užaugo su mama ir patėviu, tačiau ji visada žinojo apie sesę iš savo biologinio tėvo pusės.

Reklama

Doris matė sesutę kai ji buvo visiškas kūdikis, tačiau dėl tėvo nenoro ją auginti, mažylė Bev sulaukusi 6 mėnesių buvo perduota globos sistemai. Nuo to laiko Doris negalėjo atsekti jokios informacijos dėl Bev buvimo vietos. Bev Boro buvo įvaikinta į naują šeimą ir nuo to laiko gyveno visiškai kitoje valstijoje. Pati Bev užaugusi domėjosi savo biologine šeima ir ieškojo, ar neturi brolių ar seserų. Jai pavyko sužinoti Doris Crippen vardą, tačiau menkas informacijos kiekis niekada nedavė jai galimybės surasti sesę.


Praėjus daugiau nei 5-iems dešimtmečiams Doris patyrė traumą savo bute kritimo metu. 73-ejų moteris nukrito nuo lovos ir negalėjo atsikelti net visą naktį ir pusę atėjusios dienos, kai ją rado jos vaikai. Doris buvo išvežta į ligoninę, kurioje laukė kita bėda. Atlikus tyrimus buvo nustatyta, kad ji yra užsikrėtusi koronavirusu.

Reklama

Moters laukė sunkus ir ilgas gydymas, nes būdama didžiausioje rizikos grupėje, Doris grėsė labai sunki ligos forma. Po daugiau nei mėnesio, praleisto ligoninėje, Doris buvo išsiųsta į slaugos namus reabilitacijai, kuri turėjo padėti atsistatyti jos plaučiams ir sugydyti jos lūžusiai rankai. Taip jau nutiko, kad tuose slaugos namuose dirbo Bev.

Reklama

Moteris pažiūrėjusi į naujų pacientų sąrašą vos neapalpo. Ji atpažino pažįstamą vardą pavardę ir negalėjo patikėti tuo, kad ji galimai yra jos sesė. Bev neskubėjo pulti pranešti Doris žinią, nes ji turėjo įsitikinti, ar tai yra ta pati Doris. Senolė buvo kurčia, tad jos naudojosi rašymo lenta. Štai tada Bev paklausė, koks yra Doris tėvo vardas.

Štai tada moterys ir sužinojo, kad prireikė net 5 dešimtmečių ir pasaulinės pandemijos tam, kad likimas jas vėl suvestų. Tai buvo labai jautri akimirka, nes abi sesės visada vylėsi pamatyti viena kitą nors kartą gyvenime.

Reklama

Dabar sesės planuoja palaikyti itin artimą ryšį ir suorganizuoti didesnį šeimos susitikimą, kuriame jos susipažintų su savo sūnėnais ir dukterėčiomis bei dideliu pulku anūkų. Štai taip net pačios blogiausios situacijos gali atnešti vieną didžiausių dovanų gyvenime – Dievo keliai nežinomi.

Reklama