Skip to main content

Moteris kavinėje pastebėjo neįgalų senolį ir jį aptarnaujančią padavėją. Tai, kaip su vyru pasielgė mergina, sukėlė didelį šoką pietaujantiems

Dažnai yra sakoma, kad šių laikų jaunimas neturi jokios pagarbos senyvo amžiaus žmonėms. Visuomenė yra įsitikinusi, kad šiandienos jaunas žmogus yra egoistiškas ir galvoja tik apie savo poreikius. Tačiau viena jauna 18-metė padavėja iš Teksaso valstijos vos vienu savo darbu įrodė, kad dauguma klysta.

Reklama

Evoni Williams myli savo darbą kavinėje, tad su klientais ši jauna mergina visada sugeba bendrauti labai maloniai ir draugiškai. Tačiau vieną dieną viena iš klienčių pamatė vaizdą, kuris privertė ją išsitraukti savo telefoną ir padaryti nuotrauką.

Evoni tuo metu aptarnavo senyvo amžiaus vyrą, sėdėjusį prie baro. Moteris vardu Laura pamatė, kad šalia vyro kojų guli deguonies balionas. Senolis akivaizdžiai turėjo sveikatos problemų, o jauna padavėja pastebėjo, kad jam sunkiai sekasi susipjaustyti savo maistą drebančiomis rankomis.

Reklama

Nieko nelaukdama mergina paėmė vyro lėkštę ir susmulkino jam jo maistą. Tai buvo neeilinis, tačiau labai paprastas gražus poelgis, kurį padaryti merginai buvo tikrai nesunku. Laura nufotografavo ją sužavėjusį vaizdą ir netrukus patalpino nuotrauką Facebook puslapyje.

Reklama

Prie nuotraukos moteris prirašė tik pačius gražiausius žodžius jaunai merginai, kuri įrodė, kad žmogiškumas ir atjauta tikrai gyvuoja jaunų žmonių širdyse. Staiga jos nuotrauka išplito per visą internetą, o jauna padavėja dėl savo gerumo tapo tikra žvaigžde.

Jos gražų poelgį įvertino ir jos darbdaviai bei vietinis universitetas, kuris už gerą merginos darbą atsilygino irgi gėriu. Evoni gavo net 16 000 dolerių stipendijai mokslams Teksaso universitete, kur ji nori studijuoti verslo vadybą.

Reklama

Tai buvo gyvenimą keičianti dovana, nes mokyklą baigusi mergina įsidarbino kavinėje būtent tam, kad sutaupytų studijoms kitais metais. Galbūt atsiras žmonių, manančių, kad tai buvo tiesiog paprasta paslauga, tačiau tūkstančiai pamatė šios merginos veiksme tikrą ir tyrų gerumą. Mažai žmonių elgiasi su kitais taip, kaip tai daro ši mergina. Ji tikrai yra verta visko, kas jai grįžo su kaupu už jos nedidelį, tačiau gražų darbą.

Reklama