Skip to main content

Moteris nusipirko loterijos bilietą ir galvodama, kad nieko nelaimėjo, jį išmetė. Kai vėliau paaiškėjo, kad bilietas laimėjo 1 milijoną dolerių, pardavėjas pasielgė neįtikėtinai

Ar įsivaizduojate tokį atvejį, kai kas nors išmeta į šiukšlių dėžę 1 milijoną dolerių? Tokiu žioplumu tikrai sunku patikėti, tačiau būtent tai ir atsitiko vienai moteriai iš JAV. Moteris vardu Lea Rose Fiega buvo nuolatinė vienos nedidelės parduotuvės pirkėja.

Reklama

Lea dirbo netoliese, todėl ji labai dažnai užsukdavo į parduotuvėlę užkandžių ir gėrimų. Labai paprastai gyvenanti moteris jau ilgus metus neatsisakydavo nusipirkti loterijos bilietą ir išbandyti savo laimę, tačiau didesnio laimėjimo nei keliasdešimt dolerių jai niekada nepavyko laimėti.

Vieną dieną ji eilinį kartą nusipirko nutrinamą loterijos bilietą už 30 dolerių su maksimaliu 1 milijono dolerių laimėjimu. Ji dar būdama prie prekystalio nutrynė skaičius ir pamatė, kad nieko nelaimėjo. Skubėdama atgal į darbą ji paprašė kasininko išmesti tą bilietą ir išėjo.

Reklama

Tą dieną prie kasos dirbusi savininko žmona kaip įprasta nereikalingus loterijos bilietus išmetė į atskirą krepšelį, kurį ji ištuštindavo apytiksliai kas pora savaičių. Praėjus 10-čiai dienų, savininko sūnus Abhi Shah prieš išmetimą peržiūrinėjo loterijos bilietus ir pastebėjo, kad vienas bilietas yra su ne iki galo nutrintais laukeliais.

Reklama

Po minutės jis neteko žado pamatęs, kad loterijos bilietas yra laimingasis 1 milijono dolerių laimėtojas. Abhi patyrė tikrą šoką, kurį pakeitė džiaugsmas gavus neįtikėtiną laimėjimą. Vaikinas papasakojo apie tai, kas nutiko, savo šeimai ir tik tada jo mama suprato, kad tas bilietas buvo nuolatinės klientės vardu Lea.

Shah šeima minutei pagalvojo, kad jie galėtų pasilikti sau laimėjimą, juk vis dėlto tai buvo išmestas bilietas. Tikriausiai sunku įsivaizduoti žmogų, kuris minutei nesusimąstytų pasisavinti kito žmogaus laimėjimą, ypač tokiomis sąlygomis. Tačiau jau kitą dieną šeimos sąžiningumas paėmė viršų ir jie suprato, kad jie negalėtų taip pasielgti su moterimi, kurią jie gerai pažįsta.

Reklama

Abhi lemtingą dieną nuėjo į netoliese esančią Lea Rose darbovietę ir pasakė moteriai, kad jo mama nori su ja skubiai pasikalbėti.

Aš užsiėmusi, dirbu” – atsakė Lea, nė nenutuokiant, kas jos netrukus laukia.

Tai yra labai svarbu, turime gerų žinių” – paslaptį išlaikydamas sakė moteriai parduotuvės savininkės sūnus.

Reklama

Palikusi darbo vietą Lea buvo palydėta į parduotuvę, kur jai džiaugsmingai visa Shah šeima atskleidė, kad ji laimėjo milijoną. Moteris visiškai negalėjo tuo patikėti. Ji verkė, juokėsi, apsikabino visus buvusius parduotuvėje. Tai buvo viena laimingiausių dienų Lea gyvenime, nors ji ir pripažino, kad ji jaučiasi it loterijoje laimėjusi jau anksčiau.

Dar sausį Lea sunkiai sirgo koronavirusu ir vos išgyveno. Tad šis laimėjimas yra kaip atpildas po sunkaus laikotarpio, kurį jai teko išgyventi. Parduotuvės darbuotojai iš loterijos steigėjų taip pat gavo 10 000 dolerių prizą, o Lea irgi pasidalino savo laimėjimu su sąžininga šeima, kuri nusprendė grąžinti bilietą jo savininkei.

Shah šeima jaučiasi kur kas laimingesni pasielgus sąžiningai, nei pasilikus laimėjimą sau. Jie sulaukė pasaulinio dėmesio ir pagarbos už jų poelgį, kuris tikrai vertas aplodismentų. Tai tik dar kartą įrodo, kad pasielgti teisingai labai dažnai apsimoka. 

Reklama