Skip to main content

Moteris pagimdė dvynius, tačiau po 24 metų išaiškėjo ligoninėje padaryta klaida

Kartais gyvenime įvyksta atsitiktinumai, kurie gali iš esmės pakeisti visą žmogaus gyvenimą. Tačiau ar tai atsitiktinumas, ar lemtis – nežino niekas. Broliams William ir Wilber Velasco atsitiktinė jų bendradarbės pažintis mėsos parduotuvėje su identiškai į William panašiu vyru, pakeitė gyvenimą.

Reklama

Ši istorija prasidėjo prieš 24 metus, kai ligoninėje Bogotoje Kolumbijoje gimė dvi poros dvynių. Ligoninės darbuotojų klaida lėmė, kad dvyniai buvo sumaišyti ir abi šeimos sugrįžo namo su vienu biologiniu ir kitu svetimu sūnumi. Tačiau niekas net neįtarė apie sumaištį, nes tėvai tiesiog manė, kad dvyniai yra tiesiog broliški, o ne identiški dvyniai.

William ir Wilber Velasco užaugo Bogotoje ir gyveno pakankamai gerą gyvenimą. Kita dvynių pora buvo Jorge ir Carlos Castro. Jų šeima gyveno šiaurinėje Kolumbijos dalyje, skurdžioje provincijoje. Jų gyvenimas provincijoje buvo sunkus, tad kai broliai suaugo, persikraustė gyventi į Bogotą ir abu įsidarbino mėsinėje.

Reklama

Štai čia ir įvyko atsitiktinumas, lėmęs šiai paslapčiai atsiskleisti. Williamo bendradarbė iš dujų kompanijos kartą apsilankė toje mėsinėje ir negalėjo suprasti, kodėl jos kolega Williamas dirba kitoje prekystalio pusėje.

Reklama

Juk jis jos kolega iš ofiso! Ji kreipėsi į jį vardu ir nustebo, kai vyras atsakė jos niekada gyvenime nematęs. Moteris buvo visiškai sumišusi, tačiau ji įkalbėjo nepažįstamąjį leisti jį nufotografuoti.

Kitą dieną sutiktam William ji parodė nuotrauką, kuri vieną iš brolių tiesiog pribloškė. Tai buvo visiška jo kopija. William greitai nuvyko į minėtą parduotuvę ir pirmą kartą pamatė savo identišką dvynį brolį.

Reklama

Jis iš pradžių nesuprato, kaip tai atsitiko, tačiau toje pačioje parduotuvėje dirbęs pardavėjo brolis buvo identiškai panašus į jo brolį. Šis atsitiktinumas lėmė, kad visi broliai susitiko ir suprato, kas įvyko ligoninėje prieš daug metų. Ši istorija garsiai nuskambėjo visame pasaulyje, nes tokių neįtikėtinų atsitiktinumų pasitaiko retai.

Tačiau svarbiausia broliams dabar tai, kad jie ne tik sužinojo tiesą, bet kiekvienas įgijo du naujus brolius. Dabar visi vaikinai gyvena kartu Bogotoje ir vienas kitą laiko broliais, nes atskirtų dvynių ryšys išliko labai stiprus.

Brolių istorija išgarsėjo visame pasaulyje, o štai video anglų kalba :

Reklama