Skip to main content

Moteris sudaužė savo brangų sportinį laikrodį ir norėjo ji pakeisti nauju. Ji net neįsivaizdavo, kad ši nesėkmė atskleis jai gyvybiškai svarbią paslaptį

Kiekvieną iš mūsų suerzintų situacija, kai brangus daiktas yra nepataisomai sugadinamas. 41-erių Joanna sugebėjo tik sunkiai atsidusti tą akimirką, kai ji pamatė visiškai dužusį savo mylimą sportinį laikrodį. Jį jai padovanojo vyras prieš metus 40-tojo gimtadienio proga.

Reklama

Moteris norėjo bėgti maratoną, todėl laikrodis buvo puiki priemonė stebėti pulsą ir savo progresą. Kadangi Joanna norėjo ir toliau sėkmingai sportuoti ir stebėti savo rodiklius, ji iš karto nutarė pirkti naują laikrodį. Tačiau ji prisiminė, kad jos sveikatos draudimas, kurį suteikia jos darbovietė, išduoda kuponus už atliktas tam tikras sveikatos patikras.

Moteris jau buvo pasitikrinusi dantų ir akių sveikatą. Ji pastebėjo, kad už atliktą mamogramą ji gautų per 1000 taškų, kurie padengtų visą laikrodžio sumą. Nors ji manė, kad šis tyrimas atliekamas tik moterims vyresnėms nei 50, ji perskaitė smulkiu šriftu parašytą informaciją, kad būdama 41-erių ji gali irgi pasitikrinti nemokamai.

Reklama

Moteris nieko nelaukiant užsirašė krūtinės patikrai. Ji neturėjo ko jaudintis, nes ji reguliariai tyrinėjo apčiuopimu savo krūtinę ir tikrai žinojo, kad jokių guzelių ar darinių jos krūtinėje nėra. Ji manė, kad tiesiog greitai ir neskausmingai gaus taškų naujam laikrodžiui įsigyti. Tačiau po tyrimo praėjus dviem savaitėms Joanna buvo pakviesta pakartotinių tyrimų.

Reklama

Jos dešinėje krūtyje gydytojas rado darinį, kurį ištyrę jis priėjo išvadą – tai vėžys. Moters visa dešinioji krūtis buvo pilna vėžinių ląstelių, kurios nesigrupavo į didesnius auglius, tačiau į daugybę mažų darinių. Vėžio ląstelės slėpėsi pieno latakėliuose, todėl buvo nejuntamos ir neapčiuopiamos kurį laiką. Tą akimirką prieš moters akis prabėgo visas gyvenimas.

Ji tenorėjo naujo laikrodžio, tačiau gavo štai ką – siaubingą diagnozę. Tačiau tada ji išgirdo gydytojo auksinius žodžius – liga yra ankstyvojoje stadijoje ir ją galima sėkmingai išgydyti. Jai pasisekė, nes ji sužinojo apie ligą tada, kai ji dar nieko nejautė ir nieko neįtarė. Tai buvo paprasčiausias atsitiktinumas.

Reklama

Po penkių dienų moteris buvo ruošiama dešinės krūties mastektomijai. Po to sekė sunkūs, tačiau sėkmingi 5 chemoterapijos mėnesiai. Laimei, šalia Joanne visą laiką buvo jos šeima ir mylintis vyras, kurie labai prisidėjo prie sėkmingo moters išgijimo.

Reklama

Dabar Joanne yra visiškai pasveikusi nuo vėžio, tačiau dabar tikrintis sveikatos ji eina dažnai ne dėl taškų ir dovanų kuponų. Ji jaučiasi laimėjusi loterijos bilietą tą dieną, kai dužo jos laikrodis. Ji panoro papasakoti savo istoriją tam, kad kuo daugiau moterų susirūpintų savo sveikata anksčiau, nei ji sušlubuoja.

Tačiau kone įspūdingiausia šios istorijos dalis yra tas paprastas atsitiktinumas. Sudužęs laikrodis buvo absoliutus niekis palyginus su tuo, prie ko šis įvykis atvedė nieko neįtarusią moterį. Ir kaip gi netikėti tuo, kad viskas šiame pasaulyje vyksta ne be priežasties?

Reklama