Skip to main content

Moteris šventė savo chemoterapijos pabaigą artimųjų apsuptyje, tačiau tokios išleistuvių dovanos ji nesitikėjo

Jillian Hanson ir Max Allegretti meilės istorija užgimė dar studijų laikais, nors savo jausmus vienas kitam jei atskleidė tik po išleistuvių. Pora tapo neišskiriama, o jų meilė vienas kitam buvo akivaizdi visiems aplinkiniams.

Reklama

Įsimylėjėliai tikrai nesitikėjo to, kas atsitiks po 3 metų draugystės ir kas sukels didžiausią išbandymą tiek Jillian, tiek Max. Jillian buvo diagnozuotas antros stadijos krūties vėžys, tad ji žinojo, kad staiga jų abiejų gyvenimas pasikeis.

Ji numanė, koks ilgas ir sunkus laukia gydymas, todėl ji suteikė galimybę Max nesikankinti ir susirasti kitą. Ji jautėsi kalta dėl savo diagnozės, tačiau jos mylimasis viską išsklaidė pažadėdamas, kad visada bus šalia. Gydymo metu jis nepaprastai stengėsi džiuginti savo mylimąją, kartojo jai, kokia ji yra graži net tada, kai jos išvaizda smarkiai keitėsi.

Reklama

Tačiau dieną, kai mergina užbaigė paskutinį chemoterapijos kursą, vaikinas nusprendė įamžinti dar labiau. Artimųjų apsuptyje Max padidino visų džiaugsmą ir nuostabą pasipiršdamas Jillian dar ligoninės kabinete.

Reklama

Tai buvo viena laimingiausių merginos dienų gyvenime, nes jų meilė įveikė sunkumus ir jie abu buvo pasiruošę judėti pirmyn kaip šeima. Buvimas šalia net sunkiausiu metu sustiprino jų santykius ir jausmus, tad santuoka buvo natūraliai atėjęs sprendimas.

Pora pradėjo planuoti savo vestuves, kurias jie atšoko po metų. Didelę nuostabą sukėlė vestuvių organizatorių dosnumas – sužinoję apie merginos situaciją ir jų istoriją, vestuves jie atšoko beveik už ačiū.

Reklama

Organizatoriai parūpino profesionalius fotografus, videografą, nuostabią šventės vietą, masyvų tortą ir nuotakos makiažą bei šukuoseną be jokio mokesčio. Nepaprastai gražiose nuotraukose tikrai matyti begalinė poros laimė ir meilė vienas kitam.

Reklama

Tokia baisi liga kaip vėžys užklupo porą tokioje ankstyvoje jų draugystės stadijoje, tačiau būtent tas laikotarpis buvo lemiamas rodiklis, kad jiems lemta būti kartu.  “Tai buvo ilgas ir skausmingas kelias, tačiau mus supo tiek daug palaikančių žmonių. Šiandien švenčiame ne tik meilę, bet ir gyvenimą” – vestuvių dieną savo laimės neslėpė nuotaka.

Piršlybų video, sujaudinęs tūkstančius :

Reklama