Skip to main content

Moters seną automobilį pastoviai kažkas pavogdavo ir vėliau palikdavo kur papuola. Pikta savininkė nusprendė palikti juokingą laišką sekantiems vagims

Taip, ši istorija tikrai kitokia – todėl ji greitai išplito internete dėl savo kurioziškumo. Viena moteris iš Kanados pasidalino savo istorija Reddit puslapyje, kuriame papasakojo, kaip jos senutę 1995 metų Hondą jau kelis kartus pavogė iš tos pačios vietos. Taip, keletą kartų moteriai tekdavo atsiimti savo pavogtą automobilį iš mokamų automobilių saugojimo aikštelių.

Reklama

Vagys tiesiog nuvažiuodavo tolėliau, pamatydavo, kad automobilis yra tikras šlamštas ir daugiau nėra ko jame pavogti ir palikdavo jį bet kur. Tada Vankuverio automobilių nutempimo kompanijos pristatydavo moteriai sąskaitą už jų paslaugas ir jai kartu su pavogtos mašinos atsiėmimu tekdavo paploti dar ir pinigų iš savo kišenės. Tačiau šį kartą moteris nusprendė palikti laišką automobilyje būsimiems vagims (vertimas apytikslis) :

“Labas! Jei skaitai šį laišką, tikriausiai esi mano automobilio vagis. Aš esu geras žmogus ir yra didelė tikimybė, kad būčiau tave net pavežėjusi, tačiau akivaizdžiai jau per vėlu. Aš norėčiau turėti automobilį, kurį nebūtų taip lengva pavogti, tačiau aš neturiu pinigų ir štai su kuo privalau važinėti. Tau negresia jokie nemalonumai dėl to, kad pavogei mano automobilį. Nebent tu partrenksi pėstįjį, tačiau kitu atveju tu gali tiesiog palikti šį automobilį kur nors ir eiti savais reikalais. Niekas nesiaiškins, kas tu esi.

Reklama

Noriu tik paprašyti paslaugos: nepalik mano automobilio neleistinose vietose, tam kad jo nenutemptų. Jei man teks dar kartą aiškintis su nutempimo kompanija ir jai mokėti už mano pavogtą automobilį, aš išprotėsiu. Jei turėčiau pinigų, aš geriau nusipirkčiau naujesnį automobilį kurio nebūtų taip lengva pavogti, o ne mokėčiau už seną griozdą. Palik šitą griozdą kur nors šalia gyvenamųjų namų ir palik raštelį, kurį idėjau prie šio laiško, už valytuvo. Kas nors jį perskaitys ir paskambins man, kad pasiimčiau savo automobilį.

Jokios policijos, jokių klausimų tau. Aš net nepykstu ant tavęs! Man neteks užsiimti policijos dokumentų pildymu, draudimais ir su automobilių nutempimo kompanijomis, o tu galėsi nesijausti kaip niekšas, kuris sugadino geram žmogui jo dieną. Yra begalė vietų, kur tu gali saugiai palikti šį automobilį, tad pasivažinėk, pasiimk mano pirmosios pagalbos rinkinuką ir tai, kas yra bagažinėjė. Mano garso kolonėlės yra nieko vertos, tad gali jas palikti. Tada palik automobilį prie kieno nors namo ir viskas.

Ačiū, smagaus pasivažinėjimo.

Reklama

p.s. jei norėtum dar padaryti ką nors negero šiandien, tai leidžiu tau nuvažiuoti ir išmušti langą Vankuverio automobilių nutempimo kompanijos sunkvežimiui. Jie patys blogiausi! Ačiū ir gero vakaro.”

Moteris pasidalino, kad jos žinutė vagims suveikė ir ji atsiėmė savo automobilį už kelių kilometrų paliktą leistinoje parkuotis vietoje.

Reklama