Skip to main content

Nemandagi moteris pasišaipė iš padavėjo ir nepaliko jam arbatpinigių, tačiau ji maldavo jo atleidimo kai po poros dienų ji privalėjo grįžti į restoraną dėl didelės paslaugos

Armando Markaj dirbdamas picerijoje padavėju yra susidūręs su pačiais įvairiausiais žmonėmis.  Padavėjo darbas nėra vaikino svajonė, tačiau tai puiki vieta užsidirbti nesunkiu darbu savo medicinos studijoms. Nors populiaraus restorano klientai dažniausia būna draugiški, mandagūs ir besimėgaujantys jų geru maistu, kartais pasitaiko ir rūstesnių klientų.

Reklama

9-erius metus aptarnavimo sferoje dirbęs Armando tikrai žinojo, kaip bendrauti net ir su pačiais nemieliausiais lankytojais. Tačiau net ir po tiek laiko jį ai kurie žmonės sugeba nustebinti. Viena iš šios senos picerijos pažibų interjere yra siena, pilna nuotraukų su įžymybėmis, kurie čia lankėsi.

Vieną dieną restorane pietavusi vyresnio amžiaus moteris iš karto iš savęs skleidė negatyvią energiją. Nepaisant to, profesionalus padavėjas sugebėjo išlaikyti šypseną ir mandagiai su ja bendravo. Kai moteris ir jos du kompanionai sklandžiai užsakė maistą, Armando viduje pajuto palengvėjimą, nes jis numanė, kad kažkas gali būti negerai.

Reklama

Tačiau jis atsipalaidavo per anksti. Prieš nueinant nuo staliuko perduoti užsakymo rūsti moteris paklausė labai netikėto klausimo.

“Kodėl ant šios sienos yra taip mažai moterų nuotraukų?” – su pasipiktinimu padavėjo paklausė moteris. Vaikinas pasimetė, nes jis tikrai neturi tam paaiškinimo.

Reklama

Juolab, tai, kas yra ant restorano sienų, niekaip nėra susiję su jo darbu. Vaikinas nusprendė pajuokauti ir tiesiog pasakė, kad galbūt moterys valgo mažiau picos, kad vasarą atrodytų gražiau. Jis akimirksniu suprato, kad jo humoro jausmas nesužavėjo klientės ir jis greitai pasišalino nuo staliuko. Jis po keliolikos minučių patiekė jiems maistą ir užsiėmė kitų staliukų priežiūra.

Kai kompanija paprašė sąskaitos, Armando ją greit atnešė. Jis lengviau atsiduso žinodamas, kad viskas pasibaigė neutraliai, be didelių konfliktų ir nemalonumų. Tačiau po minutės atsisukęs jis pamatė, kad svečių prie staliuko jau nebuvo. Sekundei pagalvojęs, kad jie išėjo nesusimokėję, jis nusiramino pamatęs paliktą tikslią sumą pinigų.

Reklama

Tačiau ant sąskaitos kvito jis pamatė ir žinutę, adresuotą jam. “Moterys valgo picą ir beje, ar girdėjai, kad moterys taip pat moka nepalikti arbatpinigių?”. Armando nusijuokė dėl susierzinusios moters pastabos, suglamžė čekį ir išmetė jį į šiukšlių dėžę. Jis daugiau nenorėjo galvoti apie nemalonią situaciją, tačiau tvarkydamas tą staliuką jis pastebėjo paliktą voką.

Reklama

Pravėręs jį jis net aiktelėjo. Jame buvo čekis, kurio vertė buvo 424 tūkstančiai dolerių. Jis negalėjo patikėti savo akimis, tačiau jis iš karto žinojo, kad turi kažką dėl to padaryti. Pikta moteris nieku gyvu neapdovanotų “nekokį humoro jausmą” turintį jaunuolį, tad vienintelė išeitis buvo surasti ją ir grąžinti tai, ką ji pametė. Be abejonės, Armando irgi yra žmogus, kuris akimirkai pasvajojo, kaip nuostabu būtų pasilikti pinigus.

Tačiau pasvajojęs minutėlę jis nusprendė veikti ir pakalbėjo su vadybininku, kuris pasiūlė sprendimą. Abu vyrai tikėjosi, kad pati moteris grįš į restoraną ieškoti pamesto čekio, tačiau net porą dienų jie jos nesulaukė. Neturėdami jokio moters kontakto, Armando ir jo bosas pamanė, kad surasti moterį gali jiems padėti žiniasklaida.

Žurnalistų pagalba moteris buvo rasta ir jau netrukus ji grįžo į piceriją, kurioje susitiko su Armando, kuris jai įteikė pamestą čekį. Pasirodo, tą dieną moteris pietavo su nekilnojamo turto agentu, kuriam ji turėjo galiausiai ir įteikti čekį naujo buto pirkimui užbaigti. Jei Armando nebūtų grąžinęs čekio šiai damai, ji liktų be stogo virš galvos.

“Aš labai džiaugiuosi, kad nepaisant mano įžeidimo ir manierų tą dieną, šis vaikinas sugebėjo pasielgti sąžiningai, teisingai ir labai pagirtinai” – kalbėjo susigėdusi moteris. Ji nuoširdžiai paprašė Armando atleidimo ir prisipažino, kad tą dieną ji pasielgė labai negražiai dėl patiriamo streso. Nors prie kamerų ji to ir nepripažino, tačiau šis įvykis jai tikriausiai suteikė labai gerą pamoką gerbti ir būti maloniai su kitais žmonėmis, nes niekada nežinosi, kaip gali pasisukti situacija.

Nors moteris siūlė Armando apdovanojimą už gerą darbą, išdidus vyras pasakė “Ne, ačiū”. 

Reklama