Skip to main content

Neseniai įvaikintai dukrai tėvai nusprendė padovanoti dovaną, kuri jai tapo didžiausiu Kalėdiniu siurprizu

Viena šeima sugebėjo parodyti savo naujai šeimos narei tikrąją Kalėdų dvasią. Ir iš tikrųjų, šventiniu laikotarpiu svarbiausia yra dėmesys, meilė ir rūpestis, o ne materialumai. Šeima, kuri pasidalino jautriu vaizdo įrašu, neseniai buvo įsivaikinę paauglę vardu Courtney.

Reklama

Mergaitė puikiai adaptavosi naujuose namuose, tačiau iki galutinių namų jai teko patirti daug. Gyvendama įvairių globėjų namuose Courtney neretai jausdavosi kaip svetima, tad tik panašaus likimo vaikai jai būdavo artimi.

Vaizdo įraše matyti, kaip tėvai ruošiasi staigmenai ir vis bando nukreipti vaikų dėmesį su pokalbiais apie vakarienę. Tačiau bendru nuosprendžiu šeima nusprendė atidaryti milžinišką dovaną, laukusią prie Kalėdų eglutės. Courtney negalėjo nė įsivaizduoti, kas ten galėjo būti. Dėžė buvo ir sunki ir didelė, tad paauglė nežinojo nei iš kurio galo ją atidaryti.

Reklama

Štai tada į pagalbą atėjo tėtis, kuris pakėlė paslaptingą dėžę. Joje slėpėsi Courtney geriausia draugė, kuri tapo lyg sesė, kai jos kartu gyveno globos namuose. Akimirka, kai jos krito viena kitai į glėbį buvo nepaprastai jautri. Draugės nepaleido viena kitos iš rankų ir negalėjo patikėti, kad susitiko.

Reklama

Kai Courtney buvo įvaikinta, ji apsigyveno labai toli nuo draugės Lilian, tad jos matėsi labai retai. Courtney paklausė, kiek dienų jos draugė svečiuosis ir labai nudžiugo išgirdusi, kad keletą dienų. Tačiau didžiausios staigmenos ji dar nežinojo. Jos naujieji tėvai Lilian pakvietė ne tik pasisvečiuoti, tačiau nusprendė ją irgi įvaikinti. Ši akimirka nebuvo kadre, tačiau galime tik įsivaizduoti, kokia laimė apėmė Courtney, kai ji sužinojo, kad su Lilian taps tikromis sesėmis.

Reklama