Skip to main content

Septyni vaikai neteko savo tėvų ir atsidūrė globos namuose, tačiau po kurio laiko juos pasiekė žinia, kuri buvo labai netikėta

Tėvų netektis yra labai sunkus dalykas išgyventi bet kokiame amžiuje. Tačiau būti šalia tą dieną, kai tavo tėvų gyvybė užgęsta ir nežinoti, kas su tavimi ir tavo broliais ir seserimis nutiks rytoj, yra tiesiog siaubinga. Net 7 vaikai vieną tragišką dieną neteko savo gimdytojų avarijos metu. Visi vaikai tuo metu taip pat buvo tame pačiame automobilyje, tačiau visi išskyrus tėvus patyrė nedidelius sužalojimus.

Reklama

4 brolių ir 3 seserų grupė per vieną akimirką tapo našlaičiais ir pateko į negailestingą globos sistemą. Nors ne visi globėjai yra vienodi, šiems vaikams teko susidurti ne su pačiais geriausiais žmonėmis, kurie jais rūpinosi labai prastai. Taip pat šie vaikai buvo unikalioje situacijoje, nes niekas nematė galimybės visiems 7 vaikams atsidurti galiausiai vienoje šeimoje nes beveik nėra šansų, kad egzistuoja šeima, pasiryžusi globoti ar įsivaikinti vienu metu net 7 vaikus.

Tačiau tiesa buvo ta, kad tokie žmonės tikrai egzistuoja. Facebook įrašą apie šiuos vaikus, ieškančius mylinčių namų  perskaitė Pam Willis. Moteris kartu su vyru JAV laivyno veteranu Gary Willis iš karto pajuto dievišką ženklą, kad tai būtent jie privalo pasirūpinti šiais nelaimėliais.

Aš negalėjau to paaiškinti. Aš tiesiog jutau, kad privalau būti jų mama”  – sakė moteris, kuri su vyru jau buvo užauginę 5 vaikus.

Reklama

50-metė su vyru jau kurį laiką jautėsi labai vieniši dideliuose tuščiuose namuose, tad jau kurį laiką jie ieškojo globotinių. Nors pora prieš keletą metų džiaugiasi, kai jų “lizdas” ištuštėjo ir suaugę vaikai pradėjo savo gyvenimus, ilgainiui Gary ir Pam jautė, kad savo gyvenime jie dar turi labai daug šilumos ir meilės, kurią gali skirti vaikams, kuriems to dabar labai reikia.

Reklama

Nors pora niekada nekalbėjo apie įvaikinimą, o tik apie globą, su šiais vaikais jie pasijuto kitaip. Jie nedelsiant susisiekė su įvaikinimo tarnybomis ir pradėjo procesą. Po dviejų mėnesių vaikai ir jų naujieji globėjai pagaliau susitiko. Tada Pam ir sužinojo, kad ši grupelė brolių ir seserų patyrė gyvenime kur kas daugiau, nei tik mylimų tėvų netektį.

Jie augo nelabai stabilioje aplinkoje, kurioje buvo vartojami ir narkotikai, ir alkoholis. Vyriausieji, kurie buvo dar tik paaugliai, buvo priversti rūpintis savo jaunesniais broliais ir seserimis, nes daugiau nebuvo kam. Tačiau Pam ir Gary buvo pasiruošę suteikti jiems visas įmanomas sąlygas sveikai ir neskubotai įveikti ne tik netekties traumas, bet ir visą tai, ją jiems teko patirti per visą gyvenimą.

Reklama

Netrukus Kalifornijoje gyvenanti didelė šeima patyrė daug naujų potyrių. Jie džiaugėsi pirmomis atostogomis svetur, savaitgalio išvykomis prie jūros, daug laisvės ir privatumo kiekvienam namuoseir galiausiai paprasta besąlygiška meile. Nors procesas buvo nelengvas ir ypač vyresniems reikėjo “užsigydyti” daug širdies žaizdų, Pam ir Gary netrukus užsitarnavo privilegiją būti vadinamais mama ir tėčiu.

Reklama

Apie visą šios naujos šeimos gyvenimą Pam nusprendė dalinitis su plačia publika Instagram puslapyje, kuriame moteris rodo ne tik gražias, bet ir sudėtingas gyvenimo akimirkas. Ji sulaukė didelio palaikymo dėl to, kad savo pavyzdžiu ji supažindina su tokiu dalyku kaip įvaikinimas, globa.  Iš savo patirties moteris taip pat gali atsakyti į daugelį kitas šeimas kankinančių klausimų.

Ši įtėvių pora taip pat sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio. Tikrai retas žmogus pasiryžtų globoti ir įsivaikinti net 7 svetimus vaikus. Tačiau pagal krikščioniškas vertybes ir tradicijas gyvenanti šeima tiki, kad visas šis procesas buvo Dievo rankų darbas.

Pam tikėjo tuo, kad jai lemta atiduoti save dideliam būriui vaikų, tačiau ji ir pati neįsivaizdavo, kad ją mama vadins vieną dieną net 12 vaikų. Ši šeima yra gerumo pavyzdys visam pasauliui! 

Reklama