Skip to main content

Netikėtai netekusi tėvo mergaitė išgyveno gilią depresiją, tačiau vieną dieną priėjęs prie jos pareigūnas uždavė klausimą, kuris pakeitė jos gyvenimą

8-metė Avey Cox buvo nepaprastai artima su savo tėčiu, tačiau negailestingo likimo dėka jos geriausias draugas ir mylimiausias pasaulio vyras netikėtai mirė. Sugniuždyta šeima neturėjo jokios kitos išeities tik judėti toliau, tačiau aplink visada buvo kažkas, kas primindavo apie skaudžią netektį.

Reklama

Avey tai buvo mokykloje organizuojami tėvo ir dukros šokiai, kurių mergaitė laukė nuo pat mokslo metų pradžios. Suvokimas, kad ji nebegalės dalyvauti taip lauktoje šventėje dėl netekties ją stūmėjo tik į dar gilesnę depresiją.

Tuo pat metu mokyklos taryba gavo vietinio šerifo pasiūlymą mokykloje dirbančiam pareigūnui Nick Harvey pasirūpinti vaikais, neturinčiais tėvų. Nick pasiūlymas labai patiko, nes pats užauginęs tris dukras jis jau nebetikėjo, kad kada nors jam vėl bus šansas sudalyvauti tokioje gražioje šventėje.

Reklama

Jam buvo pranešta apie prieš mėnesį tėvo netekusios Avey situaciją, tačiau tai, kad mergaitė dar labai neseniai patyrė tokią didelę netektį, buvo labai nerimą keliantis dalykas pareigūnui. Nick jaudinosi nežinodamas, ką atsakys jam mergaitė į klausimą.

Reklama

Galbūt toks pasiūlymas ją tik supykdys ar labai nuliūdins. Įsidrąsinęs pietų pertraukos metu jis pastebėjo Avey valgykloje, Priėjęs prie jos jis nedrąsiai uždavė jai klausimą :”Ar galiu būti tavo palyda į šių metų tėvo ir dukros šokius?”.

Laimei, Avey labai apsidžiaugė dėl kvietimo ir be dvejonių sutiko. Mokykloje dirbęs pareigūnas turėjo gerą reputaciją tarp vaikų, todėl jis nebuvo svetimas žmogus jokiam mokiniui. Pareigūnas ėmėsi didžiulio pasiruošimo tam, kad suteikti mergaitei pačią nuostabiausią dieną, apie kurią ji taip svajojo.

Reklama

Be abejonės, niekas mergaitei neatstos tėvo, tačiau šventės dieną jai neteks liūdėti būnant namie ir toliau jausti netekties skausmą. Iš pradžių mergaitė labai nustebo pamačiusi įprastai uniformuotą pareigūną pasipuošus gražiu kostiumu.

Reklama

Avey džiaugėsi matydama, kad jos pora atvyko su įspūdingu juodu policijos automobiliu, tačiau po kelių minučių jos laukė dar didesnis siurprizas. Kartu su kitais tėčiais Nick užsakė milžinišką limuziną, kuriame Avey ir jos bendraklasės keliavo kaip mažos karalaitės.

Niekados limuzinu nevažiavusi mergaitė buvo labai laiminga, o tai buvo didžiausias ir geriausias atpildas Nick, kuris įdėjo į tą vakarą daug pastangų.

“Aš žinau, kad ji nėra mano dukra. Tačiau tiek man, tiek jai patiko nors tą vieną vakarą apsimesti, kad taip ir yra. Mes tapome labai gerais draugais” – žiniasklaidai sakė vyras. Jis pastebėjo, kad po puikiai praleisto laiko šypsena mergaitės veide nedingo net keletą savaičių.

Nors mergaitės širdyje atsiradusią tuštumą po tėvo netekties niekas neužpildys, tačiau tokie gražūs poelgiai padės mergaitei judėti gyvenime toliau. 

Koks nesavanaudiškas ir gražus pareigūno poelgis! Nors Nick nepadarė jokių žygdarbių, ši istorija palietė net ir didžiausių TV laidų prodiuserių širdis. Apie Nick ir Avey istoriją buvo papasakota milijonams žmonių:

Reklama