Skip to main content

Nevaisinga pora net du kartus prarado galimybę įsivaikinti. Apie tai, kas nutiko po dviejų nesėkmių, jie net nesapnavo

Sarah ir Andy Justice nuo pat pirmų savo bendro gyvenimo kartu dienų svajojo apie vaikus. Nors jie planavo turėti didelę šeimą, gamta nebuvo jų pusėje. Jie bandė pastoti ilgą laiką, tačiau visiškai nesėkmingai. Sugniuždyta pora griebėsi kitų alternatyvų – jie pradėjo leisti visas savo santaupas dirbtinio apvaisinimo procedūroms.

Reklama

Ilgi mėnesiai medikamentų ir gydytojų laboratorijose pastangos vėl nuėjo veltui. Sarah ir Andy net tada nenuleido rankų ir sutelkė savo dėmesį į paskutinę alternatyvą – įvaikinimą. Jie sėkmingai per geriausią įvaikinimo agentūrą buvo supažindinti su būsima mama, kuri buvo pasiryžusi atiduoti savo naujagimį porai įvaikinimui.

Tačiau čia ir vėl jų laukė nesėkmė – likus vos porai savaičių iki gimdymo būsimoji mama persigalvojo ir nusprendė pasilikti savo kūdikį. Nors Sarah ir Andy širdys dužo vėl, tačiau jie žinojo, kad taip gali atsitikti. Nepaisant praeities nesėkmių, jie vėl buvo supažindinti su kita būsima mama, tačiau istorija vėl pasikartojo.

Reklama

Gimdyvė nusprendė pasilikti kūdikį, o visas viltis praradusi pora vėl liko su didžiausiu nusivylimu. Tačiau tada, kai jie to mažiausiai tikėjosi, jie sulaukė skambučio iš įvaikinimo agentūros. Jie gavo gerą žinią, kad greitai viena mama gimdys ir jei galės pagaliau įsivaikinti dukrelę ar sūnų.

Reklama

Tačiau atvykę į ligoninę jie neteko žado – pasirodo, būsimoji mama laukiasi trynukų. Jie negalėjo patikėti tuo, su kokiu kaupu jiems buvo atlyginta už visas patirtas kančias ir širdies kartėlį. Dabar jie galėjo džiaugtis ne vienu, o net trim džiaugsmais.

Jie buvo labai laimingi ir pasiruošę visomis jėgomis tapti pačiais geriausiais tėvais savo trynukams. Tačiau Sarah staiga pradėjo negaluoti. Andy išsigando, kad visos nelaimės ir nusivylimas praeityje nebūtų paveikęs žmonos sveikatos.

Reklama

Sarah skubiai buvo atlikti tyrimai, kurie atskleidė negalavimo priežastį. Ji laukėsi dvynių! Galima tik įsivaizduoti, kokiame šoke buvo pora, kuri ant savo rankų jau laikė 3 gležnus kūdikius. Tačiau be abejonės, jie jautėsi palaiminti tokiu džiaugsmu ir su nekantrumu laukė šeimos pagausėjimo.

Reklama

Gimus dvyniams didelė 7 asmenų šeima su 5 mažamečiais sulaukė didelio giminės ir draugų palaikymo, kurie padėjo susitvarkyti su kūdikiais, reikalaujančiais labai daug dėmesio ir rūpesčio vienu metu. Nors tai buvo sunku, tačiau Sarah ir Andy džiaugiasi išpildę savo svajonę tapti didele šeima.

Nors pora daugiau neplanavo vaikų ir saugojosi, nepraėjus nei metams po dvynių gimimo, Sarah vėl pastojo. Tą kartą, laimei, tai buvo tik vienas kūdikis. Šeštasis sūnus gimė jau tada, kai mažyliai buvo šiek tiek ūgtelėję, tad jau įgudę tėvai sugebėjo pasirūpinti mažyliu ir vyresniaisiais.

Rūpintis tokia didele šeima yra labai sunkus darbas, tačiau tai, ką tėvai gauna atgal iš savo vaikų yra neįkainojama. Sarah ir Andy pajuokauja, kad vis dėlto jie norėjo didelės šeimos, todėl jie neturi teisės abejoti Dievo valia, kuri taip unikaliai pasireiškė didžiuliu pulku vaikų per labai trumpą laiką.

Ši istorija pasauliui parodė, kad niekada neverta nuleisti rankų ir prarasti viltį. Dievo keliai nežinomi, o ši šeima gavo savo malonę po ilgų metų, kupinų nusivylimo ir kartėlio. Tačiau patyrus begalinį džiaugsmą ir palaimą įsivaikinus trynukus, ši šeima į savo gyvenimą pritraukė dar daugiau džiaugsmo.

Reklama