Skip to main content

Niekas netikėjo, kad 70 kilogramų numetęs 19-metis vaikinas išliks lieknas. Tačiau praėjus dešimtmečiui visi išsižiojo pamatę jo nuotraukas

Viršsvoris šiandien yra kur kas didesnė pasaulinė pandemija, nei koronavirusas. Su viršsvoriu ir nutukimu susijusios ligos šluote šluoja iš šio pasaulio tiek jaunus, tiek vyresnio amžiaus žmonės. Su nutukimu žmonės kovoja taip pat įvairiai, tačiau jau seniai visiems aišku – rezultatams pasiekti ir išlaikyti reikia labai daug jėgų ir pastangų.

Reklama

Sam Rouen iš Australijos būdamas vos 19-kos buvo mirtinai nutukęs. Tokią diagnozę gydytojai skyrė vaikinui todėl, kad jo viršsvoris kėlė rimtą pavojų jo gyvybei. Jaunas vaikinas buvo nelaimingas, tačiau jis norėjo kažką savo gyvenime pakeisti.

Sam nusprendė griebtis itin drastiškos priemonės – jis užsiregistravo dalyvauti realybės šou, kuriame nutukę žmonės metė svorį. Konkurso pabaigoje daugiausiai svorio numetęs dalyvis laimi didelį piniginį prizą. Vaikinas šou norėjo sudalyvauti ne tik dėl prizo, tačiau ir dėl profesionalios pagalbos, kurią viso konkurso metu suteikia treneriai, dietologai ir kiti specialistai.

Reklama

Sam 12 savaičių bėgyje visiems įrodė, kad jo pasiryžimas yra stipriausias iš visų ir jis laimėjo konkursą, 200 000 dolerių ir svarbiausia – naują gyvenimą. Be abejonės, daug kas abejojo, kad vaikinui seksis išlaikyti numestą svorį. Juk didžiausia problema su viršsvorį turinčiais žmonėmis yra ta, kad jie turi nesveikų valgymo įpročių.

Reklama

Vaikinas ištvėrė intensyvų išbandymą, tačiau ar jis sugebės taip gyventi ir toliau? Na, visiems abejojantiems jo sėkme, Sam neseniai nušluostė nosis. Žiniasklaidoje pasirodė jo nuotraukos iš jo dabartinio gyvenimo. Nors tai buvo nelengva pirmus keletą metų, tačiau jis išlaikė savo lieknesnę figūrą ir galiausiai susirado darbą, kuris reikalauja pastovios formos palaikymo.

Sam dabar yra labai patrauklus ugniagesys gelbėtojas, kuris neatsisako pozuoti labdarai skirtiems kalendoriams. Pažiūrėjus į jo kūną kyla didžiulis susižavėjimas tuo, kokius milžiniškus pokyčius jis sugebėjo įgyvendinti. Kai pats Sam prisimena tą nutukusį vaikiną, kuriuo jis buvo prieš dešimtmetį, jis pripažįsta, kad buvo giliai nelaimingas.

Reklama

Dabar jis gyvena pilnavertį gyvenimą, dirba mylimą darbą ir tikrai nesuka galvos dėl savo svorio. Be abejonės, jis neturi tų pačių įpročių, kaip kadaise, tačiau daug metų įdirbio leidžia jam intuityviai jausti, kas jo kūnui gerai, o kas ne.

Reklama

Šis vyras nusipelno didelių aplodismentų už savo pavyzdinį ryžtą ir pastangas pakeisti savo gyvenimą. Jis įrodė, kad nėra neįmanomų dalykų net pačiose sudėtingiausiose situacijose. 

Sam susitikimas su žiniasklaida praėjus dešimtmečiui nuo lemtingo realybės šou:

Reklama