Skip to main content

Nuotaka pasiskundė gauta suknele, kuri visiškai nepanaši į esančią nuotraukoje. Jos skundas sukėlė tikrą audrą internete

Kiekviena ištekėjusi moteris gali patvirtinti – planuoti vestuves yra labai sudėtingas bei daug streso keliantis procesas. Be abejonės, nebent turite asmeninę vestuvių planuotoją ir krūvą padėjėjų. O ką jau kalbėti, kad vestuves planuoji metu, kai tavo šalyje renkamas nauja valdžia, pasaulis kenčia nuo pandemijos. Būsimoji nuotaka Aubrey Deux buvo tikrai ne geriausioje nuotaikoje, kai jai teko savo svajonių suknelę užsisakinėti internetu.

Reklama

Jeigu būtų kiti laikai, ji tikrai matuotųsi įvairias sukneles specializuotoje parduotuvėje, tačiau situacija dabar sudėtinga ir ji nieko negalėjo padaryti. Ji susirado sau patinkančią suknelę ir nusprendė surizikuoti.

Kai mergina gavo savo siuntą, jos entuziazmas greitai išgaravo. Su būsimo vyro pagalba ji iš karto pasimatavo suknelę ir liko šokiruota tuo, kaip smarkiai suknelė skiriasi nuo tos, kurią ji užsakė.

Reklama

Įtūžusi nuotaka padarė suknelės nuotraukas ir elektroniniu paštu iš karto kreipėsi į parduotuvę dėl pinigų grąžinimo.

Reklama

Kitą dieną ji gavo atsakymą, kuris ją išvertė iš koto. “Jūs apsivilkote suknelę išvirkščiai. Prašome ją užsivilkti taisyklingai” – apie merginos klaidą parašė parduotuvės darbuotojai.

Tada Aubrey suvokė, kaip susimovė ir nusprendė apie savo kuriozinę situaciją parašyti draugams Facebook tinkle. “ Kas žinojo, kad vestuvines sukneles siunčia išvirkščias? Suknelė yra iš tikrųjų labai graži! Kartais nesvarbu, kokie išsilavinę esam, būna, kad vistiek gali pritrūkti sveiko proto apsivilkti drabužiams taisyklingai” – šmaikštavo mergina.

Reklama

Jos įrašas išplito akimirksniu, tačiau Aubrey nesigėdija nutikimo, o atvirkščiai, siūlo pasijuokti iš jos nutikimo visiems norintiems. Jos laiškas parduotuvei buvo labai piktas, tad mažiausiai, ką būsimoji nuotaka galėjo padaryti – tai pripažinti suklydus ir pasijuokti iš savęs. Sulaukusi daug komentarų mergina nusprendė šiek tiek papildyti įrašą ir paaiškinti, kodėl taip nutiko.

Reklama

Paaiškėjo, kad mergina dirba sesele ir tą dieną buvo po ilgos pamainos ligoninėje, vaikai turėjo svarbius atsiskaitymus mokykloje, abu su būsimu vyru skubėjo tarp dviejų darbų. JAV prezidento rinkimai taip pat pridėjo papildomo streso, o baimė užsakinėti tokį dalyką internetu nuo pat užsakymo dienos nepaliko Aubrey ramybėje. Kadangi viskas baigėsi gerai, mergina lengviau atsikvepia ir į šį kuriozą žiūri kaip į smagų prisiminimą, kuris liks jai visam gyvenimui.

Reklama