Skip to main content

Pamatę 4D echoskopo nuotrauką jauni tėvai suprato, kad ateityje sūnus sukels problemų

Jess Johnson ir David Lewis greitu metu pirmą kartą taps tėvais. Sužadėtiniai tėvais ruošiasi tapti labai sudėtingu metu, nes dėl koronaviruso įprastų apsilankymų pas gydytoją skaičiai yra sumažinti.

Reklama

Nors Jess jaučiasi gerai ir nėštumas vyksta sklandžiai, kas kurį laiką jiems būtina pasidaryti echoskopo tyrimą. 30-tos nėštumo savaitės echoskopiją pora nusprendė atlikti privačioje klinikoje, kurioje galima buvo pamatyti 4D mažylio nuotraukų.

24- erių mergina iki tol darytose nuotraukose nelabai aiškiai matydavo savo sūnaus bruožus, tačiau šį kartą jai pavyko su slauge pamatyti mažylį labai ryškiai.

Reklama

Procedūrą atliekanti moteris sugebėjo užfiksuoti mielų mažylio nuotraukų, kuriose atrodė, kad jis žiovauja ir dengia savo veidą ranka. Į procedūros pabaigą mama norėjo dar poros nuotraukų, tačiau jos mažylis turėjo apie tai savo nuomonę.

Reklama

Abi moterys negalėjo patikėti tuo, ką matė ekrane. Jess mažylis parodė jiems vidurinį pirštą! Nuostabą pakeitė juokas iki ašarų. Būsimoji mama suprato, kad jos mažylis siunčia jai žinutę “Gal jau gana, baigiam šitą reikalą”.

Jess pripažino, kad David charakteris yra irgi tiesmukas, todėl ji įtaria, kad sūnus bus visas į tėvą. Juokaudami tėvai sakė, kad ateityje bus daug problemų dėl sūnaus elgesio, nes net dar negimęs jis demonstruoja savo užsispyrimą.

Reklama

Gestas su žinute “palikite mane ramybėje” nustebino ir visko mačiusią klinikos darbuotoją. Ji kartu su mama išsisaugojo nuotrauką tam, kad parodyti kitiems. Išdykusi nuotrauka patiko būsimųjų tėvelių artimiesiems ir draugams, kurie irgi pritarė, kad sūnus seka tėvo pėdomis.

Reklama