Skip to main content

Pamatęs savo namus liepsnose, vyras puolė tiesiai į ugnį nepaisant gelbėtojų draudimų. Netrukus visi patyrė šoką supratę, ką išgelbėjo drąsuolis

Jose Guzman su žmona ir trimis dukromis buvo pas kaimynystėje gyvenančius gimines, kai visi išgirdo ugniagesių gelbėtojų sirenas. Jie nugirdo, kad kažkur netoliese dega namas, tačiau vos prieš valandą savo namus palikusi šeima nė neįsivaizdavo, kad nelaimė įvyko jų namuose.

Reklama

Jose puolė bėgti link savo namų, kurie jau pilnai buvo paskendę liepsnose. Iš tolo buvo matyti, kad per siaurą įvažiavimą į kiemą vyro namuose ugniagesiai neturi geresnio priėjimo, tad liepsnas jie gesino tiesiai nuo gatvės. Jose kūne pajuto didelę adrenalino bangą, kurios vedinas vyras skubėjo į savo namus, iš kurių jau beveik nieko neliko.

Jo protas visiškai negalvojo apie rizikas, nes jo mintyse buvo tik vienas tikslas – išgelbėti tai, kas jo šeimai brangiausia. Jose stabdė būrys ugniagesių gelbėtojų, jie šaukdami draudė jam rizikuoti savo gyvybe, tačiau sugriebti laiku namų šeimininką jiems nepavyko.

Reklama

Jose dingo liepsnose ir dūmuose vos 10-čiai sekundžių, kurios visiems stebėjusiems įvykį atrodė kaip amžinybė. Gelbėtojai akivaizdžiai nerimavo ir jaudinosi dėl neatsakingo vyro sprendimo, juk niekas nėra svarbiau už jo paties gyvybę, kuria jis panoro surizikuoti. Visi pajuto palengvėjimą, kai pamatė Jose grįžtantį iš liepsnų.

Reklama

Štai tada visiems išaiškėjo, ką jis ten gelbėjo. Su juo iš liepsnų išbėgo jų dviejų metų pitbulių veislės kalytė Gabanna. Jų augintinė buvo pasislėpusi po lauko terasos laiptais, todėl tik savo šeimininko dėka ji nesupleškėjo ugnyje kartu su visu šeimos turtu.

Jose prieš išeinant iš namų prisegė savo augintinę prie grandinės, kurią vos ne vos liepsnose jis sugebėjo atlaisvinti. Jose išbėgo patyręs vidutinio sunkumo nudegimus ant veido, ausų ir rankų, tačiau jis nė trupučio nesigaili išgelbėjęs jų keturkojį šeimos narį.

Reklama

Vyras dėkoja Dievui, kad jis ir jo šeima nebuvo namie tada, kai įsiplieskė ugnis, tačiau jis nebūtų sau atleidęs už tai, kad neišgelbėjo savo šuns. Visa dramatiška situacija buvo įamžinta vaizdo įraše, kuris akimirksniu paplito po visą pasaulį. Tūkstančiai žmonių gyrė Jose už jo nuoširdų atsidavimą dėl savo keturkojės draugės.

Reklama

Laimei, pasaulinis Jose žinomumas dėl video įrašo leido geraširdžiams iš viso pasaulio paaukoti šeimai pinigų naujai pradžiai. Gaisre šeima neteko absoliučiai visko – taip pat ir savo santaupų. Internetinės aukų rinkimo kampanijos GoFundMe dėka šeimai iš viso buvo surinkta per 77 000 dolerių.

Karts nuo karto girdime, kaip gyvūnai išgelbėja savo šeimininkus ir įsitikiname, kad šuo yra ištikimiausias žmogaus draugas. Gera yra žinoti, kad yra ir šunų šeimininkų, kurie pasiryžę surizikuoti savo gyvybe dėl savo augintinių.

Kvapą gniaužianti gelbėjimo akimirka vaizdo įraše:

Reklama