Skip to main content

Parduotuvėje senukas netyčia pridarė į kelnes ir apie tai papasakojo šalia stovinčiai moteriai. Jos reakcija labai nustebino

Amerikietė Lisa Lemming Jackson apsipirkinėjo maisto prekių parduotuvėje, kai pastebėjo vietoje stovintį vyrą. Moteriai iš karto pasirodė, kad garbaus amžiaus vyriškiui reikalinga pagalba.

Netrukus Liza priėjo prie senuko ir pasiteiravo, ar jam viskas gerai.

Vėliau sekę moters veiksmai tik dar kartą įrodo, kad pasaulyje yra daugybė nuostabių žmonių, kurie linkę ištiesti pagalbos ranką.

Reklama

Lisa Lemming Jackson pirko maisto produktus šeimai, kai jos akys susidūrė su netoliese stovinčiu garbaus amžiaus vyru. Moteriai iš karto pasirodė, kad senukai reikalinga pagalba.

Ir Lisos nuojauta pasitvirtino…

Žemiau pateikiame visą istoriją, kuria moteris pasidalino socialinio tinklo paskyroje.

“Ką tik praleidau kelias valandas su pagyvenusiu vyru maisto prekių parduotuvėje. Viskas prasidėjo nuo to, kad aš pažiūrėjau jam į akis ir nusišypsojau…

Praeinant pro šį vyrą pasirodė, kad jam reikalinga pagalba. Sugrįžau atgal ir paklausiau, ar galiu kuo padėti. Jis tik susigraudino ir tarė:

“Aš sergu storosios žarnos vėžiu, o dabar netyčia prisidirbau į kelnes. Visi apie tai sužinos, jeigu tik pakilsiu iš šio vežimėlio… Ką man daryti?“ (red. p. JAV prekybos centruose galima rasti elektrinius prekių vežimėlius, kurie skirti sunkiai judantiems žmonėms).

Reklama

Garbaus amžiaus vyriškis buvo visiškai sugniuždytas…

Šaunūs parduotuvės darbuotojai mums atnešė popierinį rankšluostį, apatinius ir leido senukui nueiti į darbuotojų tualetą. Jam taip pat buvo duoti pakaitiniai drabužiai.

Tuo tarpu vyras verkė ir atsiprašinėjo…

Reklama

Jis sakė, kad turi paskubėti, nes namuose laukia žmona. Po visko nuėjome prie kasos, kur senuko prekės jau buvo sukrautos į maišus, o už jas kažkas sumokėjo.

Tuomet jis pradėjo verkti dar stipriau…

Senukas papasakojo, kaip tarnavo Vietnamo ir Korėjos kare. Kaip mylėjo savo tėvynę, tačiau dabar ta pati tėvynė jį pamiršo…

Labai gražus moters poelgis!

Reklama