Skip to main content

Parduotuvės darbuotojas pamatė, kaip buvo grobiamas vaikas. Jis padėjo policijai sugauti grobiką, tačiau grįžęs į darbo vietą jis išgirdo iš viršininko tai, ko nesitikėjo

32-iejų Dillon Reagan įrankių parduotuvėje “Home depot” dirbo paskutinius 4 metus, per kuriuos jis niekada neturėjo problemų su vadovybe. Vyras buvo vertinamas vadovybės ir puikiai atliko savo darbą. Tačiau vienos dienos nutikimas visiškai pakeitė jo nuomonę apie savo darbdavius po to, kai šie “atsilygino” jam už jo žmogiškumą.

Reklama

Dirbdamas įrankių nuomos skyriuje jis išgirdo parkinge šūkaujančius žmonės. Buvo akivaizdu, kad vyksta konfliktas, nes isteriškai besikivirčijusi pora atkreipė dešimčių žmonių dėmesį. Išėjęs iš pastato pažiūrėti, kas vyksta, Dillion išgirdo isterišką moters šauksmą.

“Gelbėkit, padėkite kas nors! Jis grobia mano vaiką!”– tokius motinos žodžius išgirdo jaunas vyras.

Jis nedelsiant paskambino policijai, kuri jo paprašė slapta pasekti iš įvykio vietos sprunkantį vyrą su vaiku. Tai buvo vienintelis būdas, kaip atvykstantys policininkai galėtų pagauti grobiką. Jei Dillion nepaklausytų dispečerės prašymo, vyras galėjo vos per kelias minutes nuklysti į bet kurią gatvę ar gatvelę ir dingti iš akiračio.

Reklama

Vyras pasielgė taip, kaip jam liepė vidinis jausmas – jis prioretizavo žmogiškumą ir pareigą apsaugoti grobiamą vaiką. Jis slapta ėjo paskui grobiką ir telefonu perdavė policijai kiekvieną jo žingsnį. Tik šio darbuotojo pagalba policija sugebėjo rasti ieškomą vyrą vos per 10 minučių nuo įvykio pradžios. Laimingas vyras sugrįžo į darbo vietą ir džiaugėsi padaręs gerą darbą, tačiau netrukus įvykęs pokalbis su viršininku išsklaidė visas geras emocijas.

Reklama

Jis sulaukė pikto ir pakelto tono iš savo boso, kuris pasakė, kad Dillion griežtai pažeidė kompanijos taisykles palikdamas savo darbo vietą ir yra atleidžiamas. Šoką patyręs Dillion susikrovė savo asmeninius daiktus ir buvo priverstas palikti savo postą. Sekančias keletą savaičių įmonėje vyko tyrimas dėl jo elgesio, kuris pabaigoje buvo įvertintas kaip grubus taisyklių pažeidimas, dėl kurio Dillian prarado savo darbą.

Tačiau darbdaviai nežinojo, kad iš policijos sužinoję apie šią istoriją, spaudos pranešimą jau ruošia žiniasklaidos atstovai. Netrukus garsiai nuskambėjo tikrų tikriausias skandalas, kurio centre buvo vyras, pasielgęs kaip doras pilietis, pilnas žmogiškumo. Dėl savo gero ir teisingo poelgio su juo “atsilyginta” buvo pačiu bjauriausiu būdu.

Reklama

Home Depot parduotuvė staiga sulaukė labai negatyvių komentarų, kurie lėmė pokyčius jų sprendime. Jie galiausiai pranešė Dillion, kad jis gali grįžti į savo postą, nes persvarstę situaciją jie galiausiai pripažino, kad jis pasielgė teisingai. Dillion tuo tarpu pradėjo labai abejoti, ar priimti pavėluotą atsiprašymą ir darbo pasiūlymą vėl.

Tik po ilgų derybų su vadovybe vyras priėmė sprendimą grįžti į darbą. Žinodamas, kad pagaliau ir kiti pripažįsta, kad jo veiksmai buvo teisingi, jis džiaugiasi, kad jo istorija dabar bus pamoka ir kitiems darbuotojams ir įmonėms.

Reklama

“Darbuotojai, susidūrę su situacija, kurioje reikia priimti greitą sprendimą, visada turi turėti teisę pasielgti pagal savo moralės nuostatas, pasielgti žmogiškai ir teisingai” – pabaigė šis herojus. Iš tiesų, džiugu, kad šioje situacijoje žmogus nepasimetė ir elgėsi taip, kaip jam liepė širdis ir protas, o ne kompanijos taisyklės.

Reklama