Skip to main content

Patirianti sunkumus šeima per Helovyną negalėjo pavaišinti vaikų saldainiais. Tai, ką jie rado po poros valandų kieme jiems atėmė žadą

Kasmet Helovynas yra viena didžiausių švenčių vaikams, ypač Jungtinėse Valstijose. Visi nuo mažiausių iki didžiausių laukia tos metų dienos, kurios pagrindiniai akcentai – linksmybės su smagiais kostiumais ir be abejonės saldainiai.

Reklama

Courtney Thomas vaikai taip pat kasmet su nekantrumu laukė šios šventės, tačiau 2020-aisiais jų šeimos situacija kardinaliai pasikeitė. Vienas iš jos vaikų netikėtai susirgo vėžiu. Tai buvo ypatingai sunkūs metai šeimai, kuri kaip niekad susitelkė kovai su siaubinga liga.

Pasaulinė pandemija ir virusas buvo ypatingai pavojingi labai silpnam dukrelės organizmui. Todėl visa šeima nusprendė būti ypatingai saugūs ir išvengti susirgimo šiemet nedalyvaujant saldainių dalinime. Tačiau kadangi Courtney namai kasmet sulaukia bent 300 vaikų, ji privalėjo kažkaip perspėti saldainių besitikinčius vaikus, kad šiemet šiuose namuose jie jų negaus.

Reklama

Išvengiant jų nusivylimo atėjus ir paskambinus į duris, Courtney paliko iškabą su žinute ant savo pievelės. “Atleiskite, tačiau čia nėra jokių saldainių – namuose vaikas, kovojantis su vėžiu. Pasimatysime kitąmet!”.

Reklama

Vienintelis Courtney tikslas buvo tiesiog perspėti vaikus, kad jie neitų prie jų durų nes šiemet jie nedalyvauja šventėje. Tačiau per langą ji pastebėjo, kad bene visi praeiviai sustojo prie jos ženklo ir jį perskaitė. Po keletos valandų moteris išėjo į lauką ir negalėjo patikėti tuo, ką matė.

Po ženklu buvo krūva saldainių, kuriais pasidalino kiti vaikai. Jie suprato, kad tuose namuose yra vaikas, kuris dėl savo sveikatos sunkumų neteko šiemet galimybės eiti “saldainiauti” , todėl iš geros širdies jie pasidalino skanėstais iš savo krepšelių. Susijaudinusi dėl tokio gerumo mama nusprendė šiuo gražiu bendruomenės poelgiu pasidalinti internete ir padėkoti visiems už jų gerumą.

Reklama

Tačiau kartu su susižavėjusiais vaikų elgesiu komentarais Courtney gavo ir tūkstančius palaikymo žinučių. Žmonės jai rašė gražius žodžius ir paskatinimus nenuleisti rankų jos dukros kovoje su vėžiu. Daugybė žmonių pažadėjo pasimelsti už jos dukrą, o tai reiškė labai daug sunkumus patiriančiai mamai ir jos vaikams. Ji nuoširdžiai padėkojo už tokį netikėtą gerumą ir pripažino, kad gerų žmonių tikrai yra daugybė, net sunkiais laikais.

 

Reklama