Skip to main content

Patruliavęs metro policininkas stabtelėjo pamatęs benamę moterį. Jis patyrė šoką dėl to, kokią paslaptį slėpė benamė, tačiau vyras nufilmavo ją ir išgarsino visame pasaulyje

Kiekvienas žmogus, “paragavęs” gyvenimo visuomenės paribiuose, pasakytų, kad tokio likimo niekas nenusipelno. Benamystės joks žmogus nesirenka savanoriškai, tačiau likimas taip pat nesirenka savo aukų, kuriems smogia iš visų jėgų, nubloškiant gyvenimui šaltyje, purve ir be pastogės.

Reklama

Tokių likimo išbandymų nublokšta buvo ir šios istorijos herojė Emily Zamourka. Gimusi sovietų sąjungoje, Moldovos regione, Emily emigravo į JAV kai jai buvo 24-eri. Nuo vaikystės ji mokėsi muzikos mokykloje, kuriame ji įvaldė smuiką. Tačiau persikėlus gyventi į JAV Emily toli gražu negalėjo iš karto užsiimti savo talentu.

Ji dirbo įvairius darbus, kurie padengdavo jos pagrindines pragyvenimo išlaidas. Ji dirbo slaugės, padavėjos ir kitus mažiau kvalifikuotus darbus. Ilgainiui ji pajuto, kad gali užsidirbti ir mokydama vaikus muzikos. Ji persikėlė gyventi į Los Andželą, tačiau tada jos sėkmė pradėjo nuo jos nusisukti.

Reklama

Ji patyrė finansinių sunkumų, kurie dar labiau pablogėjo tada, kai Emily sveikata pradėjo šlubuoti. Netrukus diagnozuoti sunkūs kasos ir inkstų sutrikimai privertė ją mažiau dirbti ir klimpti į vis didėjančias skolas. Galiausai tam, kad padengtų nuomos mokestį, Emily pradėjo groti Los Andželo gatvėse smuiku. Nors jos pajamos buvo mažos, tai leisdavo jai išlaikyti stogą virš galvos.

Reklama

Tačiau vieną dieną neadekvataus žmogaus dėka jos gyvenimas subyrėjo galutinai. Kažkas pavogė jos brangų smuiką, kurį moteris turėjo visą savo gyvenimą ir bėgdamas nuo jį besivejančių žmonių vagis smuiką tyčia sudaužė į šipulius. Emily vienu metu neteko ne tik brangaus jai daikto, tačiau ir galimybės padengti savo sąskaitas. Labai greitai ji tapo bename.

Taip ji gyveno net keletą metų. Tačiau iš jos niekas negalėjo pavogti to, ką ji turi viduje – talentą muzikai. Neturėdama savo smuiko, ji pradėjo savarankiškai lavinti vienintelį jai likusį instrumentą – savo balsą. Vieną dieną metro patruliavęs policininkas pamatė Emily ir išgirdo ją dainuojant. Vyras neteko žado ir norėjo ją nufilmuoti.

Reklama

Nors Emily priešinosi ir nenorėjo, kad ją kas nors filmuotų, galiausiai ji sutiko. Ji dar tada nežinojo, kad tai bus geriausias jos sprendimas gyvenime. 52-iejų moteris sugraudino milijonus žmonių internete savo balsu. Benamė operos dainininkė atėmė žadą žmonėms, negalėjusiems patikėti, kad tokie talentingi žmonės kaip ji mūsų dienomis gyvena gatvėje.

Reklama

Nenuostabu buvo tai, kad video pasklido po visą pasaulį akimirksniu. Vos per porą dienų visi JAV žiniasklaidos tinklai kalbėjo apie tą pačią benamę, kuri savo balsu prilygsta angelams. Visiškai netikėtai moteris buvo apipilta ne tik komplimentais, tačiau ir pagalbos pasiūlymais. Visos šalies dėmesio centre atsidūrusi Emily jaudinosi dėl tokios visuomenės reakcijos, tačiau ji džiaugiasi tapusi vėl matomu, normaliu žmogumi.

Ilgus metus gyvendama gatvėje ji buvo nematoma praeiviams, ji niekada nesijautė saugiai miegodama. Tačiau vos per porą dienų viskas pasikeitė. Ji iš karto buvo pakviesta dainuoti netrukus vyksiančiame renginyje Los Andžele, kuriame Emily dar kartą atėmė visiems žadą savo dainavimu. Vos per dieną tapusiai interneto sensacijai buvo sukurtos net dvi aukų rinkimo kampanijos, kuriose per labai trumpą laiką naujam gyvenimui sukurti Emily buvo suaukota per 100 000 dolerių.

Galiausiai moteris buvo iki širdies gelmių dėkinga policijos pareigūnui, kuris pajuto tą dieną norą pasidalinti jos dainavimu su savo kolegomis ir kitais miesto gyventojais. Tik dėl to, kad pareigūnas pajuto būtinybę parodyti jos talentą platesnei publikai, šiandien ji turi naują šansą gyvenime.

Emily prisipažino, kad ji niekada nenustojo svajoti ir tikėti, kad sėkmė jai kada nors sugrįš. Jos istorija įkvėpė tūkstančius žmonių, kurie galvojo, kad muzikinis talentas yra tik laiko švaistymas. Emily niekada nenustojo puoselėti savo sugebėjimų net baisiausiomis akimirkomis ir šiandien ji gyvena vėl laimingą bei pilnavertį gyvenimą. 

Reklama