Skip to main content

Paveldėjusi tetos butą, moteris rado jame skrynią, kupiną įdomių paslapčių

Dažniausiai naujieji butų ir namų savininkai, nusipirkę ar paveldėję nekilnojamąjį turtą, kruopščiai išsivalo išmesdami senus daiktus, šiukšles, tvarkydamiesi apeina visus kampus. Dažnai daugiausia paliktų daiktų randama rūsyje arba palėpėje. Ir visada įdomu juos patyrinėti.

Reklama

Viena vokietė paveldėjo savo tetos butą. Pastaroji daugiausia gyveno Rusijoje, tačiau, karo metu, norėjusi išvengti persekiojimų, vykdavo į Vokietiją, Hamburgą slėptis. Po jos gyvenimo pabaigos, butas atiteko dukterėčiai.

Viename iš kambarių, moteris atrado seną surūdijusią skrynią. Ji buvo užrakinta. Bet pasisekė rasti ir raktą. Buvo labai smalsu, ką pavyks rasti viduje.

Atidariusi radinį, moteris suprato, kad tikriausiai nieko įdomaus čia ir neras. Bet, tada kam jį rakinti? Įdėmiau apžiūrėjusi dėžę, moteris rado ir daugiau skyrių.

Reklama

Seifas, kuriam buvo daugiau, nei 70 metų, slėpė gan įdomių dalykėlių. Nors viršus buvo tuščias, apačioje buvo rasta įvairių knygų, laiškų, bei senų nuotraukų. Moteris neatpažino nuotraukose esančių žmonių, tačiau, jei tai tikriausiai buvo tetos giminaičiai, tai taip pat ir jos.

Reklama

Seife rasta dukterėčią nustebinusi Adolfo Hitlerio knyga „Mein Kampf”. Dar 1943 m. leidimo.

Reklama

Joje buvo galima rasti šiurpių dalykų. Toks retas leidimas gali kainuoti daugiau, nei 300 dolerių, o seife buvo ir daugiau retų knygų, kaip, pavyzdžiui, Valterio Skoto geriausi leidimai. Taip pat ir 1846 m. leidimo „Leipcigas” – knyga, tuo metu daug keliavusi po Europą.

Reklama

Taip pat buvo įdomu pamatyti romaną „Ponia ir valkata”, kurio leidimas pasirodė kartu su „Disney” filmu.

Moteris mano, kad maža mergaitė šioje nuotraukoje buvo jos močiutė:

O šioje nuotraukoje matyt senelis, važiavęs motociklu apie 1950 m.:

Moterį nustebino ir beveik nepakitęs „Nivea” kremas. Kas išvis galėjo pagalvoti, kad jis buvo jau tada?

Skrynioje taip pat buvo įdomus senas nedidelis lagaminas.

Pasirodo, kad jis priklausė Armandui Custotidui, gimusiam 1908 m. ir tarnavusiam JAV laivyne. Moteris bandė surasti vyro artimuosius, kad grąžinti lagaminą jo protėviams, tačiau policijai nepavyko surasti savininko giminių.

Reklama