Skip to main content

Penkioliktas kartas laimingas! Mičigano šeima pagaliau susilaukė mergaitės po to, kai jiems gimė 14 berniukų iš eilės

Mokslininkai yra nustatę, jog tai, kad šeimoje gimsta vien mergaitės ar vien berniukai, yra visiškas atsitiktinumas. Tačiau, kiek kartų taip gali sutapti?

Vienai šeimai, gyvenančiai Mičigane taip atsitiko net 14 kartų. Iš eilės gimė vien berniukai. Pora net pradėjo sakyti žiniasklaidai, jog jeigu kada pavyks turėti mergaitę, turbūt bus šokiruoti. Nes tuo jau tikriausiai nebeįmanoma patikėti.

Reklama

Vyras visada sakė, kad jeigu tik galėtų rinktis, norėtų mergaitės, tačiau, jam svarbiausia, kad gimtų sveikas vaikas. Vis dėlto, būtų įdomu pamatyti, kaip pasikeistų šeimos gyvenimas gimus mergaitei.

Tiek vyrui Jay, tiek moteriai Kateri Schwandtams yra 45-eri. Nepaisant pilno namo su 14 vaikų, sutuoktiniai nusprendė dar kartą pabandyti. Galiausiai, jiems nusišypsojo sėkmė ir 15-as kartas buvo sėkmingas – gimė mergaitė Maggie.

„Šie metai buvo įsimintini daugeliu atžvilgių ir dėl daugelio priežasčių, tačiau Maggie yra didžiausia dovana, kurią tik galėjome įsivaizduoti“ – sakė pora.

„Mano tėvai pagaliau buvo palaiminti maža mergaite, kurios jie visada taip laukė“, – sakė 28 metų vyriausias sūnus Tyleris Schwandtas.

Kiti poros berniukai yra Zachas, Drew, Brandonas, Tommy, Vinny, Calvanas, Gabe, Wesley, Charlie, Luke’as, Tuckeris, Francisco ir Finley.

Reklama

Kateri pripažino, jog gyvenimas su tokia didele šeima yra nuolat pašėlęs, chaotiškas, triukšmingas ir netvarkingas, tačiau pridūrė: „Mums taip patinka gyventi. Jei būtų kitaip, nebūtume turėję tiek daug vaikų“.

Didžiuliame žiniasklaidos dėmesio centre šeima buvo dar tada, kai Kateri ir Jay augino 12 berniukų ir laukėsi 13-ojo vaiko. Tuomet žmonės labai linkėjo šeimai pagaliau susilaukti dukrytės, o patys sutuoktiniai sakė, kad tai jau paskutinis jų vaikas.

Tąkart, vėl gimus berniukui, pora pavadino jį išskirtiniu vardu „Finlay Sheboygan”. Pagal „she is a boy again”, kas lietuviškai reiškia „ji ir vėl yra berniukas”.

Reklama