Skip to main content

Penktokas gavo dovaną, kuri jam atėmė žadą. Nustebsite sužinoję, apie kokį daiktą svajojo berniukas

12-metis Ethan Reynolds yra ypatingas berniukas, kurio istorija greitai pasklido internete. Video, kuris nustebino visus žiūrovus buvo kai Ethan gavo dovanų ir iš džiaugsmo jis net griuvo ant žemės. Labiausiai nuostabą kėlė tai, kad 12-metis svajoja apie žoliapjovę!

Ar pažįstate nors vieną tokio amžiaus vaiką, kuris svajoja apie žoliapjovę? Tačiau Ethan nėra eilinis berniukas, ir jo veiksmai kalba patys už save. Prasidėjo viskas nuo to, kad berniukui kilo idėja priešais savo namus kasdien turėti stalą su įvairiais higienos bei maisto produktais ir dalinti juos už dyką.

Reklama

Kaai prasidėjo pasaulinė koronaviruso pandemija, berniukas matė daug žmonių, kurie prašė maisto. Tad visi, kas gyvena sunkiai, galėjo visada ateiti ir pasiimti tai, ko jiems reikia. Pradėjęs su 10 dolerių iš savo santaupų, dabar berniukas sulaukia palaikymo ir aukų tiek maisto produktais, tiek piniginėmis aukomis. Berniukas viską skiria labdarai kitiems ir nieko nepasilieka sau.

Berniukas tikrai stebina tuo, kad elgiasi ir mąsto visai apie kitus dalykus, nei jo bendraamžiai. Tačiau jis toks tikrai negimė – jo mama nuo mažens jam diegė atjautos kitiems jausmą. Savo laisvalaikį jis praleisdavo labdaros renginiuose, senelių namuose ir padėdamas kaimynams.

Reklama

Kas svarbiausia – nuo mažens jis tą noriai darė pats ir be jokios prievartos. Berniukas neapsiriboja pagalba tik žmonėms – Ethan visada randa laiko savanoriauti ir gyvūnų prieglaudose. Jis visados ieško naujų būdų pagelbėti savo bendruomenei ir sunkiausiai besiverčiantiems. Jis net sugalvojo kaip užsidirbti pinigų šienaudamas žolę kaimynams.

Reklama

Keletui senolių jis tą daro nemokamai, o iš kitų uždirbtus pinigus jis skiria net ne sau. Kaimynai mielai sumoka jam už žolės pjovimą, ypač kai žino, kad jis viską išleidžia savo sukurtai labdarai.

Berniukas viską išleidžia produktams ir reikmėms savo labdaros staliukui, kurį jis pavadino “Ethan stalas”. Jam buvo sunku šienauti žolę su sena šeimos žoliapjove, todėl naujutėlė blizganti žoliapjovė jam buvo svajonės išsipildymas.

Reklama

Ši istorija pasiekė tokio populiarumo tikriausiai todėl, kad tokio atsidavimo labdaringai veiklai, gerumo ir atjautos pasaulis mato retai. Šis penktokas pats vienas padarė savo bendruomenei daugiau nei atskiros organizacijos. Jis tapo pavyzdžiu kitiems jaunuoliams, kurie šiandien rūpinasi tik savo pasauliu, o tai, kas vyksta aplink yra tapę ne jų reikalu. Ethan mamos siekiu buvo užauginti geros širdies žmogų. Jai pavyko – ir tai akivaizdu.

Reklama