Skip to main content

Policininkas iškvietimo metu atvyko pasiimti mažametės iš smurtaujančių tėvų. Jis nė nenumanė, kad susitikimas bus lemtingas tiek jam, tiek mergaitei

Policijos pareigūnai tarnybos metu susiduria su pačiais įvairiausiais įvykiais ir žmonėmis, tad visa tai visada pareikalauja didelės psichologinės stiprybės ir pasiruošimo. Tačiau matyti smurtą artimiausioje aplinkoje patiriančius vaikus visada yra labai sunku.

Reklama

Preigūnas Brian Zach atvyko į iškvietimą, kurio metu jam teko suimti porą, kuri akivaizdžiai smurtavo tiek tarpusavyje, tiek su savo dukra. Vėlų vakarą jam teko pasirūpinti 2-mete Kaila, kurios veidas ir kūnas buvo nusėtas mėlynėmis.

Mergaitės akis buvo ištinusi, o ausyse buvo sudžiuvusio kraujo likučiai. Nepaisant visko, mergaitė buvo linksma ir labai draugiška. Ji nejautė didelio streso, o tai labai palengvino pareigūno dalią. Įprastai kai vaikai yra atskiriami net nuo smurtaujančių tėvų, jie vis vien patiria atskirties sukeliamą stresą.

Reklama

Tam, kad mergaitė išliktų geros nuotaikos, Brian su ja žaidė, kalbėjosi, o atvykus į nuovadą praleido su ja valandėlę žiūrint filmukus. Mergaitė jautėsi tokia saugi ir artima pareigūnui, kad net paėmė jo ranką ir padėjo sau ant kelių.

Reklama

Vyro viduje virė stipriausios emocijos – jis buvo pasibaisėjęs tuo, kad tokį nuostabų vaiką galima buvo taip daužyti. Jam buvo nepaprastai gaila mergaitės, tad net kai ji paliko nuovadą su vaikų teisių tarnybos pareigūnais, Brian negalėjo išmesti Kaila iš galvos.

Kitą dieną jis paskambino pasidomėti, kaip sekasi mergaitei ieškant jai laikinos globos. Brian nesitikėjo, kad jis sulauks jo gyvenimą pakeitusio klausimo, tačiau dėl atsakymo jis net nesudvejojo. Moteris paklausė, ar jis nenorėtų būti Kaila globėju, tad po įsimintinos vakarykštės pažinties su mergaite Brian apsisprendė sutikti vos per porą sekundžių.

Reklama

Jie susipažino šeštadienio vakarą, o trečiadienio dieną ji jau buvo Brian namuose. Taip Zach šeima, kurioje jau augo du vaikai, pasipildė dar vienu džiaugsmo kupinu vaiku. Vyras stebėjosi, kaip tokį smurtą patyręs mažas žmogus sugeba vis dar šypsotis, pasitikėti žmonėmis ir turėti tiek daug meilės.

Reklama

Praėjus dviem su puse metų Kaila oficialiai tapo įvaikinta. Ši istorija pasibaigė it Disnėjaus pasaka, nes žiūrint dabar į jau 4-erių mergaitę nė nepasakysi, kad kadaise jie buvo nepažįstamieji. Mergaitė akivaizdžiai be proto myli savo naują tėtį, o Brian dėkoja likimui, kad tą naktį Dievas jį pasiuntė būtent į tuos namus.

Brian ir Kaila istorija žinių reportaže anglų kalba:

 

Reklama