Skip to main content

Policininkė išsigando pamačiusi tris įtartinai atrodančius vaikinus prie senukų poros. Priartėjusi ji suprato vaikinų tikruosius ketinimus ir išsitraukė kamerą

Pareigūnė Kanesha Carnegie tarnybos metu yra mačiusi pačių įvairiausių ir pavojingiausių nusikaltimų. Labai dažnai jai su kolegomis tenka reaguoti į situacijas, kai vidury baltos dienos nusikaltėliai užpuola pačius pažeidžiamiausius piliečius.

Reklama

Vieną dieną patruliuojant ji pamatė įtartiną vaizdą, kai senolių porą apsupo trys įtartini juodaodžiai vaikinai. Iš išvaizdos jie priminė tipinius gaujos narius, todėl Kanesha nieko nelaukiant pasuko link įvykio vietos. Tačiau priartėjusi ji pamatė tai, ką šiomis dienomis tikrai retai kada pamatysi.

Trys jaunuoliai nusmukusiomis kelnėmis pastebėjo, kaip iš degalinės tualeto išėjo labai prasto mobilumo senolių porą. Tai buvo senoliai, važiavę pas gydytojus, tačiau pakeliui sustoję degalinėje pasinaudoti tualetu. 89-erių Rose Griest taip nusilpo nuo trumpos kelionės link tualetų, kad grįžtant į automobilį ji vos pajudėjo.

Reklama

Šalia jos su vaikštyne buvo jos vyras David, kurio amžius visus tiesiog pribloškė. Jam buvo 100 metų. Akivaizdu, kad taip pat vaikštynės pagalba judantis senolis negalėjo padėti žmonai užbaigti kelionę link automobilio, tačiau mandagūs jaunuoliai net neprašyti iš karto priėjo padėti.

Reklama

Stiprūs vyrai kaip mat švelniai padėjo įsodinti Rose į automobilio keleivio sėdynę, o šalia buvęs 100-metis David nuoširdžiai padėkojo vyrukams už pagalbą. Kanesha buvo priblokšta tokio iš pirmo žvilgsnio apgaulingo vaizdo, kuris paaiškėjo esąs labai gražiu netipinių jaunuolių poelgiu.

Su jų leidimu ji nufilmavo tai, ką jie darė, o vėliau įrašą patalpino internete. Pareigūnės siekis buvo parodyti, kad ne visi vaikinai, kurie yra panašūs į gaujos narius, yra būtent tokie. Stereotipinis visuomenės mąstymas ir smerkimas žmonių vien dėl jų išvaizdos yra tai, su kuo pati Kanesha susiduria ne kartą savo gyvenime.

Reklama

Dėl savo odos spalvos policininkė dažnai pati būna smerkiama, todėl ji norėjo visiems parodyti, kad neverta spręsti apie knygą iš jos viršelio. Jaunuoliai pasielgė labai kilniai ir gražiai suteikdami pagalbą akivaizdžiai sunkiai susitvarkantiems senoliams. Kartais pasaulis, kuriame gyvename, būna labai žiaurus. Tačiau šie vaikinai parodė, kad gerumo netrūksta net tuose žmonėse, kurie dažniausiai yra nurašomi dėl jų išvaizdos ar odos spalvos.

Pilnas video :

Reklama