Skip to main content

Pora, auginanti 5 vaikus, įsivaikino 7 našlaičiais tapusius brolius ir seseris. Štai kaip ši didelė šeimyna gyvena dabar

Pam, Gary ir jų 5 vaikai yra tipinė didelė amerikietiška šeima, tačiau skiriasi šie žmonės nuo daugelio tuo, kad jų širdis ir gerumas atrodo begalinis. Pora jau seniai buvo įregistruoti kaip potencialūs globėjai vaikams, kuriems reikėtų neatidėliojamos globos.

Reklama

Jie daugelį metų prisidėjo prie pagalbos vaikams, kurios jos labiausiai reikia. Tačiau pačių Pam ir Gary vaikai užaugo ir jau susikūrė savo šeimas, tad tėvų lizdas ištuštėjo. Taip nutiko, kad vienoje šeimoje įvyko didelė nelaimė – tėvai su septyniais savo vaikais pateko į baisią avariją.

Nors vaikai avarijoje nenukentėjo, tačiau jie prarado abu savo tėvus. Iš karto po avarijos septintukas buvo laikinoje globoje, tačiau jiems ir toliau buvo ieškomi namai ir šeima visam gyvenimui.

Reklama

Pam ir Gary nė nemirktelėjo priimant sprendimą įsivaikinti brolius ir seseris, kuriems dabar reikėjo meilės ir šeimos kaip niekada. Situacija buvo ypač sudėtinga dar ir todėl, kad nenorėta atskirti nei vieno iš vaikų nuo jų brolių ar seserų. Visų septynių vaikų įvaikinimas buvo tikras iššūkis.

Reklama

Viena iš našlaičių, Azaura, kuriai buvo vos 11 metų globos specialistams sakė, kad jie visi svajoja patekti į šeimą, kurioje būtų daug laimės, juoko ir nuotykių. Ji nė nenumanė, kad kartu su įvaikinimu jie gaus kur kas daugiau.


Pam pasakojo, kad pamačiusi įrašą Facebook apie našlaičiais tapusius vaikus, ji žinojo, ką su vyru privalo padaryti. Nuo pirmo naujosios šeimos susitikimo ore tvyrojo laimė ir meilė.
Našlaičiai netekdami tėvų išgyveno baisią traumą, todėl iki šiol visa šeima susiduria sunkumais. Jie kyla dėl potrauminio sindromo, nuo kurio kenčia vyresnieji vaikai.

Reklama

Nepaisant to, visa šeima daug pramogauja ir iš jų instagram profilio labai matosi, kad šios šeimos vertybėse karaliauja meilė ir laimė.

Reklama

Pam ir Gary jau turi net 8 anūkus, tad kai visi susiburia į vieną vietą, jie suformuoja vieną mega šeimyną.

Vaikai neslėpia didelio dėkingumo įtėviams, o Pam ir Gary tai tik dar kartą parodo, kad visada verta ryžtis geriems darbams, kad ir kokie grandioziniai jie būtų.

Reklama