Skip to main content

Pora įsivaikino 3 berniukus į savo 4 asmenų šeimą. Kaimynė, sužinojusi tiesą apie vaikus, nedelsiant paskambino globos tarnyboms

Julie ir B.J. Washington jau seniai galvojo apie įvaikinimą. Kartu su vyru Julie jau susilaukė dviejų dukrų, tačiau nepaisant to, pora buvo pasiryžusi padidinti savo šeimos gretas ir tam tikrai buvo pasiruošę. Globos sistemoje JAV šiai dienai yra šimtai tūkstančių vaikų. Julie ir B.J. buvo pasiruošę suteikti bent dalelei tų vaikų suteikti normalų gyvenimą mylinčioje šeimoje.

Reklama

Ypatingai ilgai sistemoje užsibūna brolių ir seserų grupės, kurių įvaikinimo ir vaikų teisių darbuotojai stengiasi neišskirti. Apskritai tėvų netektį išgyvenę vaikai jau yra traumuoti, todėl dėl jų gerbūvio visada stengiamasi surasti jiems tėvus, kurie pasiryžtų priimti ir po 2 ar net 3 brolius ir seseris.

Kai Julie su vyru susitiko su 3 broliukais, kurie praleido jau 4 metus globos sistemoje, jų širdyse iš karto gimė besąlygiška meilė jiems. Nors vienas iš berniukų sirgo cerebriniu paralyžiumi, sesele dirbanti Julie tikėjo, kad jie susitvarkys su visais iššūkiais.  Netrukus berniukai jau gyveno su Julie ir B.J. ir džiaugėsi dar dviejų seserų kompanija.

Reklama

Šeimos padidėjimu džiaugėsi tada ne tik jų giminaičiai, bet ir artimiausi draugai ir kaimynai. Tačiau vieną dieną gautas skambutis iš įvaikinimo tarnybų labai sukrėtė Julie. Tarnybos iki tol nebuvo informuotos, kad broliai turi dar vieną broliuką, kuris ką tik pateko į globos sistemą. Julie teko labai rimtai galvoti, ką ji galėtų dėl to padaryti.

Reklama

Ji kuo puikiausiai žinojo, kaip svarbu yra tai, kad šie broliai būtų kartu, užaugtų kartu ir niekada neprarastų savo ryšio. Tačiau ir taip didelė šeima, kurioje buvo dar ir vaikas su specialiais medicininiais poreikiais, negalėjo įsivaizduoti, kaip pasirūpinti dar vienu vaiku. Nors jie pasiryžo turėti 7 asmenų šeimą, pora neįsivaizdavo, kaip jie galės išlaikyti ir susitvarkyti dar su vienu mažyliu. Julie išgyveno tikrą košmarą ir didelį kaltės jausmą, nes ji niekaip negalėjo susitaikyti su mintimi, kad jos trys sūnūs gali niekada nepažinti savo brolio, kuris tikriausiai bus įvaikintas kur nors toli nuo jų.

Moteris savo išgyvenimais ir ašaromis pasidalino su drauge Jay, gyvenusia kaimynystėje. Ją taip pat ištiko šokas dėl naujienos apie ketvirtąjį broliuką. Julie draugė taip pat yra įsivaikinusi 3 vaikus ir turi 2 biologinius vaikus. Jay po ilgo ir kupino ašarų pokalbio su Julie grįžo namo ir tą pačią minutę paskambino įvaikinimo specialistams.

Reklama

Jay nutarė išspręsti draugės dilemą dėl jos vaikų broliuko ir nusprendė pati įsivaikinti 4-tąjį berniuką. Tokiu būdu ji pasirūpino tuo, kad Julie sūnus galėtų augti šalia jų broliuko, kuriuo pasirūpins Jay su vyru. Galima tik įsivaizduoti, kiek daug laimės ir palengvėjimo suteikė toks didelis draugės poelgis.

Reklama

Dabar jauniausiasis Elijah galės augti šalia savo brolių, o mes galime būti viena didele šeima” – sakė Jay kalbėdama su Julie. Vėliau paaiškėjo, kodėl Jay taip greitai sureagavo į draugės ir jos vaikų problemą. Pati Jay yra viena iš 7 vaikų, kurie buvo išskirti ir įvaikinti į skirtingas šeimas.

Ji kuo puikiausiai žinojo, kaip skaudu yra ieškoti savo brolių ir seserų gyvenime ir dažnai nusivilti. Dabar dvi artimos šeimos tapo dar artimesnės, nes keturiems broliukams jie suteikė šansą užaugti gerose, mylinčiose šeimose ir nebūti atskirtiems visam gyvenimui.

“Nors šeimą pagrinde sieja meilės ryšys, mes negalime paneigti ir biologinio, kraujo ryšio, kurį turi šie vaikai. Pažinoti savo brolius ir seseris neturėtų būti kažkokia prabanga gyvenime – tai yra būtinybė. Mes norėjome šiems vaikams suteikti šansą užaugti kartu.” – sakė Jay ir Julie.

Abi šeimos, gyvenančios kaimynystėje, susitinka keletą kartų per savaitę ir leidžia laiką kartu kaip viena didelė šeima. Jie kartu švenčia šventes, gimtadienius ir džiaugiasi bei dalinasi vieni kitų pasiekimais. Šios dvi šeimos įrodė, kad besąlygiškas ir milžiniškas gerumas dar egzistuoja šiame pasaulyje.

Reklama