Skip to main content

Pora įsivaikino 4 vaikus ir susilaukė ilgai laukto biologinio sūnaus. Tačiau po metų mama pajuto, kad kažkas ne taip

Nuo pirmos akimirkos, kai Maxine ir Jake Young prisiekė vienas kitam amžiną meilę, jie žinojo, kad jų šeima bus didelė. Abu visą gyvenimą svajojo apie namus pilnus juoko, chaoso ir vaikų klegesio. Būtent todėl susituokę 2016-aisiais, Maxine ir Jake prad4jo specialius mokymus, leidžiančius jiems tapti globėjais.

Reklama

Sėkmingai užbaigę pasiruošimą, jie netrukus tapo globėjais 3 be tėvų globos likusiems vaikams – dvi sesutes ir jų broliuką. Mažylių amžius svyravo nuo 4 metų iki 11 mėnesių. Young šeimai teko nelengva užduotis, nes reikėjo vaikams suteikti ne tik namus ir meilę, bet pagebėti įveikti patirtas traumas.

Netrukus prie jų šeimos prisijungė ir ketvirtas mažylių broliukas. Netrukus pora džiaugėsi susitvarkydama su visais sunkumais, o vaikai buvo laimingi. Tačiau Maxine ir Jake vis tiek norėjo susilaukti ir biologinių vaikų. Kadangi natūraliai pastoti jiems niekaip nepavyko, pora kreipėsi į specialistus.

Reklama

Netrukus dirbtinio apvaisinimo dėka jiems gimė sūnus. Maxine ir Jake buvo nepaprastai laimingi matant, kaip jų svajonė turėti daug vaikų pildėsi. Jie buvo labai laiminga šeima, o pora jautė, kad jie buvo sutverti tapti daugiavaikiais tėvais. Gimus jų biologiniam sūnui jie įteisino ir visų 4 globotinių įvaikinimą, taip užtikrinant jiems saugumą ir šeimą visam gyvenimui.

Reklama

Tačiau staiga Maxine pajuto, kad kažkas yra ne taip. Jos savijauta sufleravo, kad ji galėjo pastoti, tačiau ji netikėjo tokia galimybe dėl iki tol buvusių sunkumų jai pastoti natūraliai. Ji apsilankė pas gydytoją, kuri atskleidė jos blogos savijautos priežastį.

Maxine buvo nėščia! Tai buvo didelis siurprizas ne tik jai ir jos šeimai, bet ir gydytojams, sekusiems Maxine sveikatos būseną jau keletą metų. Tačiau dar labiau visus apėmė šokas planinio echoskopo metu. Gydytoja pastebėjo, kad jos įsčiose yra ne vienas, o net trys vaisiai.

Reklama

Porai buvo sunku patikėti, kad aukštesnės jėgos pagaliau atsiliepė į jų norus turėti gausią šeimą, tačiau jie buvo pasiruošę visiems iššūkiams jų kelyje. Pasirodo, tų iššūkių Maxine gimdoje laukia ne 3, o net 4! Netrukus šeimoje tėvų rankas užpildė sveikas ketvertukas.

Reklama

Nors pora niekada nė nesvajojo apie 9 vaikus, tačiau jie stengiasi, kaip įmanydami. “Vaikai – Dievo dovana, tad mes džiaugiamės visais palaiminimais, kurie atsirado mūsų šeimoje” -sakė gausaus būrio tėveliai. Nors sunku įsivaizduoti, kaip jie susitvarko su dideliu būriu mažamečių, Maxine dalinasi šeimos gyvenimo akimirkomis savo Instagram paskyroje.

Nuotraukose matosi, kad pora susitvarko puikiai ir tikrai neleidžia sunkumams įveikti gero ūpo. Mes dažnai smerkiame daugiavaikes šeimas vadinant jas neatsakingomis. Galiausiai gal net ir pažįstame tokių šeimų, kuriose gimsta daug vaikų ir tėvai nesugeba jais rūpintis. Tačiau ši šeima yra viena iš pavyzdinių, kai daug vaikų gali reikšti tik laimę ir džiaugsmą.

Reklama