Skip to main content

Pora labai laukė savo trečios dukros gimimo, tačiau tai, kas atsitiko pakeliui į ligoninę, sustingdė kraują tūkstančiams žmonių

Alyssa Sandoval sutiko savo būsimą vyrą Ricky dar mokykloje. Jauna pora iš karto užsiliepsnojo stipriais jausmais ir su nekantrumu žvelgė į ateitį kartu. Nors žinia apie nėštumą ir dvynius juos šokiravo, porai tai buvo laimingiausia diena gyvenime.

Reklama

Susilaukę dviejų mergaičių jie jautė didelę palaimą ir gyvenimo džiaugsmą. Kai mergaitės ūgtelėjo, Alyssa ir Ricky nusprendė, kad laikas susilaukti ir trečio vaikelio. Laukti jiems neteko ilgai, nes Alyssa nesunkiai pastojo antrą kartą.

Šis kartas buvo dar ypatingesnis, o Ricky laukė trečios dukros pasirodymo su džiaugsmo ašaromis akyse. Iš pažiūros Ricky neatrodė kaip šeimos žmogus, tačiau jo meilė žmonai ir vaikams buvo absoliučiai nebūdinga jo amžiui – jam tuo metu buvo vos 22-eji metai.

Reklama

Pora aktyviai ruošėsi gimdymui ir laukė tos akimirkos, kai prasidės sąrėmiai. Vieną naktį, savaitę po planuotos gimdymo datos, Alyssa pagaliau pajuto susitraukimus pilve. Kadangi jų ligoninė buvo už 1 valandos kelio nuo namų, ji su vyru nieko nelaukiant išvažiavo, kol sąrėmiai dar nebuvo padažnėję.

Reklama

Ricky pasiėmė energetinių gėrimų tam, kad visą laiką ir ligoninėje išliktų budrus ir šalia savo mylimosios. Jie važiavo su dideliu nekantrumu ir džiaugsmu, klausydamiesi savo mylimiausios muzikos. Gatvės ir keliai buvo tušti, nes tuo metu buvo vos 2 valanda nakties. “Mažyte, aš taip nekantrauju pamatyti mūsų dukrelę” – sakė Ricky žiūrėdamas į savo žmoną meilės kupinomis akimis.

Alyssa negalėjo nė įsivaizduoti, kad tai bus paskutiniai mylimojo žodžiai. Į poros automobilį, kuris važiavo per sankryžą su žalia šviesa, su nepaprastai didele jėga įsirėžė kitas automobilis, važiavęs per raudoną šviesą. Alyssa atsipeikėjo po kelių minučių apsivertusiame automobilyje. Ji pajuto, kaip jai nubėgo vandenys.

Reklama

Šalia jos buvo Ricky, kuris neteko sąmonės, bet dar kvėpavo. Kitame automobilyje buvęs vairuotojas ir jo draugas buvo girti ir pabėgo iš įvykio vietos, palikdami Ricky mirti. Po kelių minučių šalia pravažiavęs automobilis buvo pirmasis, kuris iškvietė greitąją pagalbą. Ricky nesulaukė pagalbos ir per kelias minutes mirė. Alyssa žinojo, kad jo širdis sustojo, nes ji tikrino jo pulsą būdama sumaitotame automobilyje.

Reklama

Kas vyko toliau mergina mažai prisimena. Tačiau ji buvo nugabenta į ligoninę, kurioje jai buvo atliktas cezario pjūvis. Diena, turėjusi būti gražiausia šeimos gyvenime, tapo vienu dideliu košmaru. Mergina buvo taip sukrėsta to, kas įvyko, kad net neturėjo jėgų valgyti. Alyssa norėjo mirti, nes negalėjo susitaikyti su tuo, kad jos vyro daugiau niekada nebebus šalia.

Laimei, Alyssa šeima ir draugai sugebėjo palaikyti ją ir ji išsikapstė iš labai gilios ir juodos gedulo ir depresijos duobės. Liūdniausia yra tai, kad nors nuo nelaimės praėjo jau apie du metai, avarijos kaltininkai, kurie nužudė jos vyrą, yra vis dar laisvėje. Jų tapatybės buvo nustatytos, tačiau supratę, kokį nusikaltimą jie padarė, du vyrai sugeba iki šiol slapstytis tikriausiai užsienyje.

Už informaciją apie jų buvimo vietą teisėsauga ir mergina siūlo net 100 000 dolerių atlygį. Nors niekas negrąžins jos vyro ir tėvo jos dukroms, tačiau Alyssa visomis išgaliomis siekia sulaukti teisingumo. Tačiau svarbiausia jai dabar yra švietimas ir savo istorijos pasakojimas su tikslu sumažinti girtų vairuotojų kelyje skaičių.

Reklama