Skip to main content

Pora negalėjo susilaukti savo vaikų, tačiau jų gyvenimas pasikeitė taip, kad vėliau jie įsivaikino net 6

Nevaisingumas yra labai tragiška diagnozė, kuri dažnai net lemią porų išsiskyrimą ir nelaimingą gyvenimą, kuriame kažko trūktsa. Didelį skausmą sužinojus tokią diagnozę patyrė ir Lisa su vyru Nathan.

Reklama

Jų svajonės turėti vaikų sudužo, o aplink gausėjančios draugų šeimos vis durdavo į paširdžius skausmu. Lisa vis klausdavo savęs : “kodėl taip nutiko būtent man? už ką?”. Tačiau ilgainiui jiems neliko nieko kito, tik susitaikyti su tikrove.

Netikėtai, jie susipažino su pora, kuri globojo vaikus kurių tėvams buvo atimtos teisės į jų auklėjimą arba kai vaikai tapdavo našlaičiais. Jie pasiūlė Lisa ir Nathan pabandyti laikiną globą ir galbūt po to įsivaikinti. Kuo daugiau vyras ir žmona kalbėjo apie tai, tuo daugiau ši idėja atrodė įgyvendinama ir tinkama jiems. Tad po 9 mėnesių nuo prašymo tapti globėjais pora buvo patvirtinta. Vos po dviejų dienų nuo jų statuso patvirtinimo jie sulaukė skambučio iš organizacijos.

Reklama

Nuo tos dienos sekančius 5 mėnesius jie turėjo galimybę globoti net 20 vaikų. Tada į jų namus atkeliavo trys broliukai – dvimetis Christian ir vienerių dvyniai Roni ir Lucas. Lisa iš karto pajuto stirpų ryšį su berniukais ir įsimylėjo juos bene iš karto. Visa tai įvyko nepaisant to chaoso, kurį atnešė net trys mažamečiai vaikai.

Reklama

Po poros metų poros buvo paprašyta priimti 13-metę paauglę ir jos mažylę sesutę. Nors Nathan ir Lisa turėjo tikrai nemažai savo rankose, jie pasakė taip. Nors su paaugle Courtney buvo labai sudėtinga pirmais mėnesiais. Ji niekaip nepriėmė Lisa kaip autoriteto namuose, todėl ji visada kovojo ir priešinosi viskam.

Vis dėlto jos globėją ir ją skyrę vos 13 metų skirtumas. Po mėnesio pora buvo paprašyta priimti mergaičių trečią broliuką. Pora pagalvojo, kad jei susitvarko su 5, tai galės suistvarkyti ir su 6 vaikais. Pora juto nepakartojamą jausmą, kai juos vaikai vadino mama ir tėčiu. Visas nuovargis ir stresas dingdavo iš karto. Greitai ir Courtney nusileido savo gynybines sienas, kurias ji susikūrė veikiama patirtų vaikystės traumų ir irgi pamilo savo globėjus.

Reklama

Nors Lisa ir Nathan planavo įsivaikinti visus mažuosius, jie nedrįso spausti ir įkalbinėti tą patį daryti ir jau su suaugusia mergina, kuri po metų jau turėjo būti pilnamete. Tačiau jie labai nustebo, kai pati Courtney jų paklausė, ar jie galėtų būti jos tėvais.

Reklama

Mergina paprašė būti įvaikinama pačiu mieliausiu būdu – ji padovanojo savo būsimiems tėvams simbolinius žiedus, kurie ilgam susietų jų gyvenimus. Pora buvo nepaprastai sujaudinta jos žingsnio ir nedelsiant pateikė įvaikinimo dokumentus visiems 6 vaikams.

Pasakodami savo istoriją, Lisa ir Nathan norėjo parodyti tą įsivaikinimo pusę, apie kurią žmonės nežino. Jie norėjo parodyti, kad nevaisingumas tai tikrai didelė problema, kai šitiek vaikų pasaulyje neturi tėvų. Šeimoje yra svarbiausia meilė, o ne kraujo ryšys, tad visą savo energiją ir jausmus galima atiduoti tiems, kam jau dabar to labai reikia.

 

 

Reklama