Skip to main content

Pora parodė neįtikėtinus pokyčius kaip jie atrodė prieš ir po to, kai atsikratė priklausomybės narkotikams

Priklausomybė, ar ji būtų narkotikams, ar alkoholiui, ar kitiems žalingiems įpročiams, dažniausiai tampa tiesiausiu keliu į nelaimingą gyvenimą. Žmonės ne tik praranda namus, šeimas, bet ir sveikatą, kurios dažnai nesusigražina ir miršta taip ir nepabandę pasikeisti.

Reklama

Tačiau Brent ir Ashley Walker pasidalino savo istorija viešai ir įrodė, kad visi turi šansą pradėti viską iš naujo. Pora sulaukė milžiniško palaikymo, kai savo Facebook sienoje jie pasidalino dviem nuotraukomis, kuriose matyti, kaip pora atrodė 2016 ir 2019 metais.

Tai buvo 3-čiosios metinės po to, kai jie abu nustojo vartoti metamfetaminą. Nors poros išvaizdos pokyčiai yra įspūdingi, tačiau didesnę pagarbą kėlė jų sugebėjimas pasipriešinti savo priklausomybei, kuri prasidėjo jų gyvenime labai anksti. Brent pradėjo rūkyti kanapes ir gerti alkoholį kai jam buvo vos 12-ka. Po 3 metų jis pradėjo vartoti stipresnius narkotikus. Tačiau kai jis prarado savo brolį tragiškoje autoavarijoje, jo gyvenimas staigiai nusirito iki paties dugno. Tada jis pradėjo vartoti amfetaminą. Po metų, savo priklausomybės “įkarštyje” jis sutiko savo būsimą žmoną Ashley.

Reklama

Jie greitai susidraugavo, kartu vartojo ir net sėdo į kalėjimą kartu už nusikaltimus, kuriuos atliko ieškodami sekančios dozės. Brent atliko 2 metų bausmę už grotų ir išėjo į laisvę. Jis vėl sutiko Ashley ir jie grįžo prie senų įpročių. Kadangi vyras buvo paleistas lygtinai, jis pradėjo baimintis dėl pakartotino grįžimo už grotų dėl to, kad jis vėl vartoja.

Reklama

Štai tada vieną dieną jis nusprendė kad taip gyventi gana. Jis pasiūlė Ashley pabandyti pasikeisti su juo kartu ir ji sutiko. Tada prasidėjo sunkus, bet laimingas kelias švaraus gyvenimo link.

Po mėnesio jie susituokė ir toliau tęsė savo blaivų gyvenimą. Jiems pasisekė, nes jie turėjo vienas kitą. Jie palaikė vienas kitą akimirkomis, kai atrodė labai lengva paslysti vėl. Tačiau jų pastangos vis didėjo ir didėjo – galiausiai abu pabaigė mokslus ir susirado puikius darbus.

Reklama

Niekas nepavyko jiems per vieną dieną – tai buvo ilgas ir sunkus kelias, bet jie pripažįsta, kad viskas buvo verta. Savo nuotraukas jie pasidalino paskatinti iššūkio su grotažyme #Cleanchallenge (vert. “švarus iššūkis”).

Reklama

Iššūkio dalyviai – tai priklausomybių atsikratę žmonės, kurie dalijosi progresu ir rodė pavyzdį, kad pokyčiai įmanomi. Ši graži iniciatyva puikiai pavaizdavo įvairiausius atvejus, kai atrodo iš pačio giliausio narkomanijos liūno išsikapstę žmonės gavo antrą šansą gyvenimui.

Kiti iššūkio dalyviai
Kiti iššūkio dalyviai

Ashley ir Brent tapo puikiu pavyzdžiu tiems, kas netiki, kad gyvenimą galima apsukti atgal ir pradėti iš naujo. Svarbiausia yra susirasti kažką, kas tave palaikytų.

Kiti iššūkio dalyviai
Kiti iššūkio dalyviai

Tokiais atvejais puikiai padeda įvairios reabilitacijos klinikos bei bendruomenės, kurios tiesiogiai suteikia emocinę pagalbą sunkiame kelyje į blaivybę.

 

Reklama