Skip to main content

Pora tvarkė naujai įsigyto namo rūsį ir jame rado lagaminą, pilną pinigų, pakeitusį jų finansinę padėtį

Kartais gyvenime atsitinka malonių staigmenų, kurios labiau atrodo kaip filmo siužetas, o ne realus gyvenimas. Yra žmonių, kurie svajoja persikėlę į sau naujus, tačiau jau kažkieno gyventus namus, juose rasti užslėptų lobių. Tokios fantazijos, žinoma, dažniausiai prasilenkia su realybe. Tačiau, kartais taip nutinka ir žmonės tokiomis istorijomis dalinasi internete.

Reklama

Viena pora iš JAV, norėjusi tapti anonimais, pasakoja, kaip persikėlė gyventi į namus, pastatytus dar 40-aisiais ir juose pradėjo daryti renovaciją. Iš pradžių pirmajame, po to ir antrajame aukšte. Vėliau jie perėjo prie rūsio.

Būtent čia jie aptiko tai, ko visiškai nesitikėjo. Nuėmęs senas lubas, vyras vienoje iš nišų pamatę nedidelį žalios spalvos lagaminą. Tada paskambino žmonai ir pasakė apie radinį. Vos jai grįžus, kartu pradėjo nagrinėti atradimą.

Reklama

Iš pradžių, pora galvojo, kad tai galėtų būti kokie seni daiktai, dokumentai, laiškai ar nuotraukos.

Pirmiausia, atidarius dėžę, pasimatė laikraštis, kuris buvo 1951-ųjų metų kovos 25-os dienos.

Reklama

Po juo rado keletą ryšulių.

Patikrinę šiuos, abu liko be žado – vienur buvo 20-ies, kitur 50-ies, o dar kitoje – 100 dolerių kupiūros.

Reklama

Bet tai dar ne pabaiga. Po savaitės tvarkymosi, šeima rado dar vieną dėžę tame pačiame rūsyje. Antrasis „lobis” buvo dar didesnis – jis buvo pilnai užgrūstas kupiūromis, kurių suma siekė 45 tūkst. dolerių!

Reklama

Na ir sėkmė!

Sutvarkę visus teisinius ir finansinius aspektus, pora įnešė šiuos pinigus į banko sąskaitą ir išmokėjo paskolą bankui. Šių pinigų dėka, vyras su moterimi gyveno be didesnių finansinių rūpesčių.

Reklama