Skip to main content

Prieš 10 metų ši moteris norėdama nusižudyti šovė sau į galvą. Ji išgyveno ir papasakojo savo istoriją

Ne vienas iš mūsų turime artimųjų, sergančių depresija, o gal net patys kenčiame nuo šios sudėtingos ir sunkios dvasinės ligos. Nors depresija šiais laikais yra sėkmingai gydoma, šalia mūsų vis vien yra daug žmonių, kurie neieško pagalbos, nes bijo būti išjuokti.

Reklama

Kai kuriose visuomenėse ši liga yra vis dar stigmatizuojama. Tad asmuo, kenčiantis nuo depresijos, dažnai nesikreipia į specialistus ir nemato jokios kitos išeities iš savo problemų, tik savižudybę. Vieną 2010-ųjų rytą Christen McGinnes nusprendė nutraukti savo gyvenimą, nes jame nebematė prasmės.

Christine jaunystėje
Christine jaunystėje

Tais metais ji paniro į gilią depresiją po to kai neteko darbo, mylimos ir artimiausios močiutės ir ją paliko mylimas vyras. Moters gyvenimas jai atrodė tamsus ir netekęs prasmės. Christen pasakojo, kad iki 2009 metų ji buvo populiari, turėjo daug draugų ir gyvenimas klostėsi puikiai.

Reklama
Christine iki tragedijos
Christine iki tragedijos

Tačiau kai viskas pasikeitė, moteris susirgo depresija, kuri paaštrino suicidines mintis jos galvoje. Ji prašė keleto žmonių pagalbos, tačiau moteris visada jautėsi našta kitiems, todėl nusprendė nusižudyti. Tą dieną ji buvo rami ir jautė, kad priėmė teisingą sprendimą. Ji sutvarkė savo namus, išėjo į balkoną, nes bijojo, kad kulka, perskriejusi jos kaukolę neužkliudytų ko nors gyvenančio virs jos. Ji nebijojo mirti, tad stovėdama balkone ji paspaudė gaiduką.

Stiprų triukšmą išgirdo jos kambariokas, kurio neturėjo būti tą dieną namie. Jis atbėgo į kambarį ir balkone rado Christine. Tai buvo žiauriausias vaizdas, kokį galėjo jis pamatyti. Christine buvo išgabenta į ligoninę ir ten tris savaites pragulėjo komoje. Moteris išgyveno.

Reklama

Kulka suniokojo moters dešinės pusės žandikaulį, trečdalį jos dantų ir liežuvio, užkliudė nosį ir dešinę akį. Pirmas dalykas, kurį ji atsimena pabudus, buvo jos tėčio žodžiai apie tai, kad viskas bus gerai ir jai dabar tereikia pasveikti.

Pabudusi Christine pamatė daugybę gėlių, dovanų ir atviručių. Moteris pajuto, kaip stipriai ji rūpi savo artimiesiems. Toks didžiulis sukrėtimas ir Dievo duotas šansas pabandyti gyventi dar kartą Christine atvėrė akis. Ji jautėsi dėkinga ir suprato, kad meilė yra stipresnė už pyktį ir liūdesį.

Reklama

Nuo tada moters laukė daug atkūriamųjų bei kosmetinių plastinių operacijų. Iki šiol jų atlikta beveik 50, tačiau ateityje laukia ir daugiau. “Aš niekada nebebūsiu tokia, kokia buvau iki tol, bet tai yra gerai. Aš jaučiu daug daugiau dėkingumo. Man būna sudėtinga, tačiau aš džiaugiuosi tuo gyvenimu, kurį dabar turiu” – pasakoja Christine. Nuo tragedijos praėjo 10 metų, o Christine džiaugiasi, kad per tą laiką sutiko naują meilę ir nemažai savo laiko skiria savanoriaujant.

Reklama

Moteris padeda savižudybės minčių kankinamiems žmonėms, nes pati žino, ką tai reiškia. Jos manymu, jei būtų daugiau kalbama apie savižudybės mintis keliančias aplinkybes, žymiai daugiau žmonių būtų išgelbėti nuo savanoriškos mirties.

Ši skaudi istorija su laiminga pabaiga daugumai parodė, kad depresijos kankinami žmonės dažnai turi sunkumų pamatyti tai, kas yra gero aplink juos. Todėl Christine dabar savo pavyzdžiu moko kitus, kad yra tiek daug mažų dalykų, už kuriuos galima kasdien būti dėkingais ir džiaugtis gyvenimu.

Reklama