Skip to main content

Prieš 18 metų gimė unikaliausios trynukės pasaulyje – dvi iš jų buvo suaugusios. Štai kaip sesės gyvena dabar

Prieš 18 metų pasaulį išvydo vienos unikaliausių trynukių pasaulyje. Macey, Mackenzie ir Madeline atvejis buvo nepaprastai unikalus – dvi iš trijų sesių buvo siamo dvynės, suaugusios ties pilvu.

Reklama

Mergaičių biologiniai tėvai buvo narkomanai, tad iš karto po mergaičių gimimo jie vaikų atsisakė. Laimei mergaites bene iš karto įvaikino mylinti šeima. Jeff Garrison ir jo žmona Darla patys augino 3 biologinius sūnus, tačiau be to jie ilgus metus buvo laikini globėjai vaikams, kurie ieškodavo pastovių šeimų.

Kai jie sužinojo apie mergaičių likimą, porai nekilo nė abejonės, kad jiems lemta tapti viena šeima.

Reklama

Trynukių priežiūra buvo didelis iššūkis, tačiau pora neišsigando ir priėmė mergaites į šeimą kaip savas. Kai Macey ir Mackenzie buvo 10 mėnesių, jos ištvėrė 26 valandas trukusią sėkmingą operaciją, po kurios mergaitės buvo atskirtos.

Reklama

Nepaisant nemažo kiekio medicininių procedūrų, laukusių ateityje, mergaitės augo kaip ir kiti vaikai. Jos buvo aktyvios padaužos, mėgstančios jodinėti bei leisti laiką su gyvūnais.

Kai mama pasakojo apie kasdienybę šeimoje ji neslėpė, kad mergaitės turi tokius pačius buities darbelius kaip ir visi kiti vaikai. Ilgainiui šeima persikėlė gyventi į didelę fermą, kurioje visi vaikai rūpinosi 10 žirgų, dviem šunim ir keturiomis katėmis.

Reklama

Kai mergaitės tapo paauglėmis, jos gyveno visiškai tokį patį gyvenimą kaip ir jų bendraamžės, tad jos niekada nesijaučia kitokios.

Reklama

Jos laisvalaikiu jodinėja, leidžia laiką su draugais ir po mokyklos uždarbiauja.

Apie save mackenzie pasakoja labai paprastai : “Aš nesijaučiu esanti kažkuo ypatinga. Aš esu paprasta 18-iolikmetė, besimokanti mokykloje, norinti dirbti ir siekti karjeros mylimoje srityje, svajojanti ištekėti ir turėti vaikų”.

Merginos su nekantrumu laukia mokyklos baigimo ir studijų. Nors sesės apie save kalba kukliai, jų mama tikrai neslepia pasididžiavimo tuo, kad pagelbėjo joms užaugti stipriomis, drąsiomis ir nepriklausomomis moterimis.

Reklama