Skip to main content

Prieš 50 metų du sužadėtiniai buvo jėga išsiskirti, tačiau po daugelio metų tėvų asmeniniuose daiktuose rastos detalės atskleidė paslaptį, kurią nuo poros slėpė

Gyvenimas ne visada susiklosto taip, kaip jį įsivaizduojame. Kad ir kaip kažko norėtume, kad ir kaip sunkiai dėl to kovotume, visata ir likimas kartais paprasčiausiai turi kitų planų. Lygiai taip pat kaip likimas gali iš jūsų gyvenimo ištrinti žmones, taip pat jis gali juos ir sugrąžinti. Janice Rude ir Prentiss Willson istorija yra būtent iš tų, kuriomis sunku patikėti.

Reklama

Tačiau šiandien jie liudija, kad likimo vingiai ne visada yra žiaurūs, nes kartais viskas pasisuka labai netikėta linkme. Janice ir Prentiss istorija prasidėjo 1961 m. studentų miestelyje. Janice buvo antro kurso studentė, kuri pragyvenimui studijų metu uždarbiavo miestelio kavinėje. Iš paprastos šeimos kilusi mergina buvo ambicinga ir visada troško susikurti sau gerą gyvenimą.

Kas be ko, aukštasis išsilavinimas buvo jos kelias iš tos situacijos, kurioje ji užaugo. Merginą užauginę tėvai ją labai mylėjo, tačiau jos tėvas iš didelės meilės buvo ne tik griežtas, tačiau kartais ir žiaurus. Nepaisant visko, jis labiausiai vylėsi, kad dukra sėkmingai užbaigs mokslus ir susikurs gražų gyvenimą. Tačiau jos kelyje vieną dieną pasimaišė pirmo kurso studentas Prentiss Willson.

Reklama

Kai jų akys susitiko, abu žinojo, kad jiems lemta būti kartu. Susitikinėti pradėjusi pora greitai atrado bendrų pomėgių, vertybių ir kitų patrauklių savybių. Vos per porą mėnesių abiejų jausmai vienas kitam stipriai užaugo. Kai Prentiss išvyko už 200 kilometrų nuo universiteto pas tėvus Padėkos dienos šventei, Janice nieko nepranešusi nuskuodė paskui jį.

Reklama

Tai buvo labai drąsus jos sprendimas, tačiau jis kone įrodė Prentiss, kad šios merginos jausmai ir ketinimai yra tikri. Kita poros užduotis buvo susitikti su Janice tėvais. Mergina tikėjosi, kad jos laimei nebus kliūčių, o susipažinimas su tėvais praeis puikiai. Taip ir atrodė iš pradžių, nes galiausiai po poros savaičių pora susižadėjo. Apie jaunuolių sužadėtuves parašė net du vietiniai laikraščiai, nes tokia buvo tradicija.

Jie juto, kad privalo būti kartu amžinai. Tačiau tada pasireiškė Janice tėvo pasipriešinimas. Paprastas, sunkiai dirbantis vyras pajuto priešiškumą iš pasiturinčios šeimos kilusiam vaikinui. Nors kitiems atrodytų, kad mergina išsirinko tikrai gerą jaunikį, o jo padėtis visuomenėje yra tik pliusas, Janice tėvas buvo neperkalbamai priešiškas.

“Arba tu išsiskiri su tuo vaikinu, arba aš nutraukiu tavo mokslų finansavimą” – grasino jai tėvas.

Reklama

Janice vienu metu buvo suduoti du smūgiai. Visų pirma, ji buvo sugniuždyta dėl to, kad jos galimybė baigti studijas pakibo ant plauko. Kitas, kur kas skaudesnis dalykas buvo tėvo nepritarimas jos gyvenimo meilei. Dabar atrodytų, kad ji galėjo spjauti į tėvo nuomonę ir būti laiminga, tačiau prisiminkime, kad prieš 50-60 metų buvo visai kiti laikai, o nepagarba tėvų nuomonei prilygo katastrofai.

Reklama

Taip Janice ir Prentiss keliai visiškai išsiskyrė. Jie niekada daugiau nesusitiko ir nesimatė, susituokė su kitais žmonėmis. Tačiau nei pas jį, nei pas ją, santuokos nesusiklostė. Galiausiai 9-tojo dešimtmečio viduryje poros mėnesių skirtumu mirė tiek Janice, tiek Prentiss mamos. Vaikai, perrinkdami mirusių asmeninius daiktus, patyrė nemažą šoką atradę dalelę savo praeities. Pasirodo, niekada gyvenime nesusitikusios moterys abi turėjo po relikviją iš tų laikų, kai jų vaikai buvo laimingiausi.

Janice mama savo piniginėje nešiojosi iškarpą iš laikraščio, kuriame buvo paskelbtos vaikų sužadėtuvės. Tokią pačią iškarpą turėjo ir Prentiss mama. Staiga abu suvokė, kad jų išsiskyrimą išgyveno ir jų mamos, kurios tikriausiai matė, kad išskiriama tikra meile grįsta sąjunga. Tik praėjus daugiau nei dešimtmečiui, Janice ir Prentiss susirado vienas kitą interneto dėka ir suplanavo pirmąjį susitikimą po 50 metų.

Abu buvo vieniši, tad abiems tai buvo kuo tikrų tikriausias pasimatymas. Pasimatymas, pasibaigęs atsinaujinusiais santykiais. Tik tada jie atskleidė vienas kitam tuos lemtingus ženklus – pas mamas rastas jų sužadėtuvių iškarpas iš laikraščio. Jie žinojo, kad jų meilė buvo ir tebėra yra tikra, o tas sutapimas buvo ženklas, kad Janice ir Prentiss buvo skirti vienas kitam.

Praėjus šešiems mėnesiams pora susituokė. Po šešių mėnesių, praėjus 49 metams po pirmojo susitikimo, pora susituokė. Pagaliau atėjo jų laikas –  71-erių metų sulaukusi Janice Rude tapo Janice Willson!

Mes tokie laimingi. Mūsų santuoka yra tobula. Ir, žinoma, dabar turime kur kas mažiau likusio laiko kartu, bet ir tas likęs laikas bus tobulas “ – sako Janice.

Reklama