Skip to main content

Šeima buvo priversta nuspręsti atjungti komoje buvusios mamos gyvybę palaikančią aparatūrą, bet netikėtai įvyko stebuklas

Nėra nieko baisiau nei prarasti artimą ir mylimą šeimos narį. Neviltyje ir skausme atsiūrė ir šeima, kurios gyvenimas vieną dieną apsivertė aukštyn kojomis. Lyndee Brown Pellettiere-Swapp vieną popietę tiesiog susmuko savo namų virtuvėje.

Reklama

Moterį be sąmonės surado jos sūnus, kuris nedelsiant iškvietė greitąją. 45-erių Lyndee buvo nugabenta į ligoninę, kur dėl nežinomų priežasčių ji paniro į komos būseną. Beveik dvi savaites moteris nerodė jokių gyvybės ženklų, o šeima paniro į vis didesnį košmarą.

Praėjus 12-kai dienų komos būsenoje, gydytojai pradėjo kalbėti apie gyvybę palaikančios aparatūros atjungimą. Nors tai buvo pats žiauriausias sprendimas, kokį turėjo priimti šeima, jie gerbė mamos valią po mirties paaukoti jos organus. Kadangi su kiekviena diena moters organai vis labiau mirė, tad šeimai teko priimti sunkų sprendimą. Lyndee buvo registruota organų donorė, todėl faktas, kad ji neatsipeikėja iš komos ir neparodo jokių gyvybės ženklų reiškė didelę tikimybę jai niekados nepabusti ir mirti vos po poros savaičių.

Reklama

Sielvartaujanti šeima po vieną privalėjo atsisveikinti su mylima mama, žmona. Kai atėjo vyro eilė, jis tesugebėjo jai į ausį keletą kartų šnabždėti “Lyndee, man reikia kad būtum kovotoja”. Jis negalėjo patikėti tuo kas vyksta – jo žmona, nerodžiusi gyvybės ženklų, jam staiga atsakė : “Aš esu kovotoja”.

Reklama

Tai buvo pirmas ir svarbiausias ženklas, kuris pakeitė visą situaciją. Moteris pradėjo rodyti vis daugiau gyvybės ženklų ir net po 12 valandų ji galėjo laisvai kalbėti. Įvyko kone tikriausias stebuklas. Pasirodo, Lyndee buvo komatozės būsenoje, kurioje jos organizmas buvo visiškai “užrakintas”.

Tačiau absoliučiai visą laiką moteris buvo sąmoninga ir prisiminė kiekvieną pokalbį per visą laiką, kai ji gulėjo ligoninėje. Pati moteris atsigavusi su siaubu prisimena tą pojūtį, kai absoliučiai negali niekaip parodyti, kad esi ten, gyva, sąmoninga.

Reklama

Kai jos vyras su ja atsisveikino ir šnabždėjo lemtingus žodžius ji pajuto, kad visa esybe privalo duoti ženklą, nes kitaip – viskas baigtųsi. Medikai po visko atpažino fenomeną, kuris nutinka vos vienam žmogui iš milijonų. Nuo to laiko Lyndee sveikata nebuvo pati geriausia, tačiau kiekvieną kartą, kai ji sunegaluoja, gydytojai sugeba stabilizuoti jos sveikatą.

Reklama

Nors moteris ir turėjo išmokti iš naujo valgyti ir vaikščioti, ji ir jos šeima džiaugiasi tuo, kad tą lemtingą kartą jos gyvybė buvo išsaugota. Ši šeima savo istorijos dėka norėjo perduoti visiems svarbią žinutę – niekada nepraraskite vilties. Būna situacijų, kai atrodo, kad niekas neįmanoma, tačiau stebuklai įvyksta ir žmogaus vidinė jėga gali padaryti neįtikėtinus stebuklus.

Reklama