Skip to main content

Šeima nusipirko namelį ant ratų ir viduje rado buvusių savininkų laišką, kuris labai nustebino

Ar jums teko kada nors pirkti naudotą automobilį ar namą, kuriame jau kažkas gyveno ir rasti ten ką nors nuo prieš tai buvusių šeimininkų? Šeima iš Australijos atrado tarsi mažą lobį po to, kai nusipirko namelį ant ratų ir viename iš jo stalčių rado laišką. Laiškas buvo nuo mergaitės, augusios šeimoje, kuriai priklausė ši transporto priemonė. Laiške buvo parašyta:

“Labas, mano vardas poppy ir man 10 metų. Šis karavanas prieš tai priklausė mums ir mes [su šeima] juo apkeliavome pusę Australijos. Čia buvo mano lova (viršuje) ir ji buvo labai patogi. Šiame stalčiuje (kuriame radote šį laišką) aš laikiau visus ypatingus daiktus, be kurių negalėjau keliauti. Aš tikiuosi šis karavanas jums labai patiks. Aš lankau penktą klasę ir man labai gerai sekasi dailė. Turiu jums žinutę; sekite savo svajonių ir kai turėsite pasirinkimą [gyvenime] būti teisiems arba būti geriems, pasirinkite būti gerais. Mėgaukitės šiuo karavanu.

Reklama

Šeima liko sujaudinta tokios nuoširdžios žinutės ir pasidalino ja savo Facebook puslapyje. Netrukus kiti žmonės pradėjo dalintis netikėtais ir mielais radiniais nuo nepažįstamųjų, kurie juos nustebino. Štai vienas vyras pasidalino jautria žinute, kurią jis surado paliktą ant jo automobilio lango.

Gražaus sekmadienio!
Mes esame nepažįstami ir tikriausiai mes niekada gyvenime nesusitiksime, tačiau aš tik norėjau [jums] pasakyti : tikiuosi jūsų Kalėdos ir Naujieji metai bus nuostabūs. Pasaulis taip dažnai užsisuka negatyve ir kritikoje, tad aš bandau nutrauktį šį ciklą ir paskleisti šiek tiek pozityvios energijos. Maži dalykai, kuriuos kartais padarome, gali turėti didelę įtaką kitiems, tad nenuvertinkime galimybės pasakyti gražų žodį, nusišypsoti ar palikti pozityvią žinutę.
Tikiuosi gyvenimas jums yra nuostabus – prisiminkite, kad viskas prasideda jūsų mintyse.
Laimingų Kalėdų!
Šypsokitės!

Tokie laiškeliai parodo, kaip visai nedaug gali kam nors praskaidrinti dieną, ar savaitę, ar net metus. Šis dalinimasis gerumu gali galbūt ne tik kam nors sukelti šypseną ir pagerinti nuotaiką, tačiau net ir išgelbėti gyvybę. Pasaulyje egzistuoja tūkstančiai istorijų, kai nepažįstamojo gerumas ir mažytis dėmesys tinkamu laiku išgelbėdavo gyvybę žmonėms, kurie nematė kitos išeities išskyrus mirtį.

Ar jums kada nors teko gauti netikėtą žinutę nuo nepažįstamo žmogaus? Pasidalinkite!

Reklama