Skip to main content

Senolė ant lango užkabino ženklą “Man reikia daugiau alaus”. Kitą dieną ji sulaukė netikėto skambučio į duris

Tikriausiai jau įpratome girdėti neigiamas žinias, susijusias su koronaviruso pandemija. Daug žmonių kenčia nuo kardinaliai pasikeitusios situacijos, o labiausiai tai atsiliepia senoliams. Daug pažeidžiamų senjorų dabar ne tik negali susitikti su kuo nori, dažnai jie lieka priklausomi nuo artimųjų, kurie turi aprūpinti juos būtiniausiais dalykais.

Reklama

Štai 93-ejų Olive Veronesi iš Pensilvanijos valstijos JAV jau kurį laiką išgyvena tik su šeimos palaikymų. Senolė laikosi visų karantinavimosi sąlygų ir nepalieka namų. Vieną dieną jai baigėsi jos mėgstamo alaus atsargos ir ji parodė žinutę savo dukrai per langą.

Lentelėje Olive užrašė : ” Man reikia daugiau alaus”. Juokingas vaizdelis buvo vertas įamžinimo, o po to dukra pasidalino mamos atvaizdu ir savo facebook paskyroje. Olive vėliau papasakojo, kad mėgsta kiekvieną dieną vakare išgerti po vieną skardinę jos mėgstamo alaus. “Alus turi vitaminų, naudingų sveikatai – kol jo nepadaugini, tol alus – sveika” – sakė senutė.

Reklama

Po jos nuotrauka staiga pasipylė “patinka” paspaudimai ir pasidalinimai. Netrukus Olive nuotrauka buvo pasidalinta per 50 000 kartų, tad moters prašymą netruko pamatyti ir jos mėgstamo alaus gamintojas. Būtent jie atsakė į senolės prašymą ir kitą dieną jai buvo pristatyta net 150 skardinių alaus. Gavusi siuntą, ji iš karto atsidarė skardinę ir su pasimėgavimu atsigėrė alaus.

Reklama

“Žinote, aš dar ir kamuolį galiu paspardyti!” – šmaikštavo senutė. Ši istorija tik dar kartą parodė, kad net sunkiausiais laikais šiek tiek humoro jausmo geba palaikyti tiek moralinę, tiek fizinę sveikatą.

Reklama