Skip to main content

Senukas žaidimų aikštelėje paliko kibirą su beisbolo kamuoliukais ir laiškeliu. Vėliau vyro žinute buvo pasidalinta visame pasaulyje

Dauguma tėvų susiduria su nostalgija ir sentimentais kai mato, kaip greitai užauga jų vaikai. Tai nesustabdomas procesas, kurį tėvai stebi nuo pat pirmųjų vaiko gyvenimo dienų. Dažnai atrodo, kūdikiai auga ir keičiasi valandomis, o paskui vos mirkteli ir jiems jau 18-iolika.

Reklama

Randy Long pajuto nesustabdomą laiko tėkmę jau du kartus, kai suvokė, kaip greitai užaugo jo paties sūnus, o paskui ir anūkas. Vieną dieną Randy tvarkydamas garažą surado daug beisbolo kamuoliukų, kuriuos jis naudojo treniruojantis su sūnumi ir po daugelio metų su anūku.

Šiandien jie jau yra suaugę vyrai ir šie žaidimai yra likę praeityje, tad Randy nusprendė juos nunešti į vietiniame parke esančias beisbolo aikšteles. Jis tikėjosi, kad kam nors šie kamuoliukai dar pravers. Tačiau daug naudingesnė visiems pasirodė žinutė, kurią Randy užrašė laišeklyje, kurią paliko prie kibiro.

Reklama

Nemokama!
Tikiuosi šie kamuoliukai kam nors pravers, radau juos tvarkydamas savo garažą. Su jais nesuskaičiuojamą galybę kartų žaidžiau su savo sūnumi, o paskui su anūku. Mano sūnui dabar 46-eri, o anūkui 23-eji. Jie gyvena toli nuo manęs, tad šių kamuoliukų su jais nebepanaudosiu. Jeigu esate tėvas, branginkite šį laiką su vaikais. Jūs nepatikėsite, kaip greitai bėga laikas ir kaip viskas keičiasi. Telaimina jus Dievas!
P.S. apsikabinkite savo vaikus ir pasakykite, kad juos mylite kaskart, kai turite galimybę.”

Reklama

Atrodo tokia paprasta žinutė sugebėjo sujaudinti tūkstančius žmonių, kurie masiškai dalinosi Randy žodžiais internete. O ir iš tikrųjų, kartais paskęstame kasdienybės rūpesčiuose ir neskiriame daugiau laiko, dėmesio ir meilės savo vaikams.

 

Kai ateina laikas ir vaikai pakelia sparnus ir gyvena savo gyvenimą, tada daugumą apima nostalgija ir ilgesys laikų, kai su vaikais galima buvo žaisti kamuoliu ar ką nors juos išmokyti. Vertinkime ką turime čia ir dabar – tai pagrindinė žinutė, kurią Randy pasiuntė pasauliui.

Reklama