Skip to main content

Šios 20-metės vaikiną, kuriam 63-eji, žmonės šiepia internete vadindami „Šreku”, tačiau jie nusprendė dar labiau paerzinti internautus

20-metė Adriana įsimylėjo 63-ejų Shafiq. Vyras vyresnis ir už merginos tėvus, o ši jaunesnė už jo keturias dukras. Tačiau, 43-ejų metų amžiaus skirtumą turinti pora nekreipė dėmesio į artimųjų prieštaravimus, dar labiau jiems nieko nereiškia nepažįstamų žmonių nuomonė.

„Ji naudojasi jo pinigais, o jis jos kūnu”, „Ar vis tiek mylėtum savo vyrą, jeigu jis gyventų mažuose namuose ir dirbtų paprastą darbą?” – pora ištisai sulaukia tokių komentarų socialiniuose tinkluose.

Reklama

Vyras išties turtingas ir gyvena didžiuliuose namuose, primenančiuose rūmus. Mergina sako, kad jos mama kaip geriausia vyro draugė, ji dažniau rašo Shafiq, nei savo dukrai.

„Jai svarbu, kad su manimi elgtųsi gražiai ir pagarbiai, ir būtent taip jis elgiasi su manimi” – pasakoja Adriana. – „Šiandien mes jau daugiau, nei metus laiko kartu.”

Vyras nesikuklina puikuotis prašmatniais namais – operatoriams jis demonstruoja didžiulį baseiną iš viršaus, karališką pagrindinio miegamojo lovą, dušą su garų pirtimi, vonioje esantį džiakuzį, prabangius automobilius ir kitus dalykus. Shafiq užsiima reklama ir rinkodara, taip pat turi baldų parduotuvę ir visą automobilių remonto įmonių tinklą.

„Mes mėgstame vakarieniauti, kartu apsipirkti, mėgstame koncertus, gerą maistą, mėgstame keliauti ir jau buvome daugybėje kelionių” – pasakoja vyras.

Reklama

Be didžiulio amžiaus skirtumo, Adrian ir Shafiq santykių istorija taip pat labai skiriasi. Merginai tai yra pirmas vyresnis vaikinas, o tuo tarpu pastarasis jau buvo 5 kartus vedęs. Vyras pasakoja, kad po tiek nesėkmingų santykių jis jau nebesitikėjo rasti nieko rimto ir tada pradėjo susitikinėti su skirtingo amžiaus merginomis. Jiedu susitiko druskos ežerų mieste, kol Shafiq buvo komandiruotėje ir pasakoja, kad iškart pajuto ryšį vienas kitam.

Reklama

Dar kai jiedu pradėjo susitikinėti, Adrian sugalvojo pradėti skelbti apie savo santykius socialiniuose tinkluose. Tada Shafiq neturėjo nė menkiausio supratimo kas yra TikTok’as. Tada pora sulaukdavo daugybę patikimų, bei sekėjų, bet, čia buvo ir liūdnoji pusė – jie sulaukė ir daugybės neigiamų komentarų. Dauguma programėlės vartotojų pradėjo vadinti merginą „aukso kasėja”, bei sakyti, kad ji su Shafiq tik dėl pinigų. Tada mergina buvo labai nusiminusi ir norėjo ištrinti programėlę. Tačiau, vietoj to, jie nusprendė kovoti su piktais komentatoriais ir juos paerzinti rodydami dar daugiau savo vaizdo įrašų. Tada skaito komentarus kartu ir iš jų šaiposi.

„Iš viso turiu 6 vaikus. Vyriausiam 33-eji. Aš mokiau juos mylėti, gerbti ir būti plačių pažiūrų. Ir jie taip pat juokiasi iš manęs, kadangi Adrian nėra 21-eri. Pavyzdžiui, jie kartu ateina priešais mane ir klausia „ar tu šiandien eisi šėlti su mumis visą savaitgalį ar visą savaitgalį prižiūrėsi savo vaiką?” – pasakoja vyras.

Reklama
Shafiq dukra Yasmin
Shafiq dukra Yasmin

„Kai pirmą kartą susipažinau su Adrian, jaučiausi šiek tiek nejaukiai. Ji yra jaunesnė už mane, todėl nežinai, ko gali tikėtis. Ar ji mėgins būti man kaip mama, ar ne. Bet, laikui bėgant, aš pamačiau, kokie jiedu laimingi kartu ir jaučiausi dėkinga jai, kad mano tėvas turi kompanijonę, su kuria gali dalintis gyvenimu, o ji į mūsų gyvenimą įnešė tik pozityvius dalykus ir man tai yra malonu. Manau, kad ji daro mano tėtį tikrai laimingu.” – kalbėjo viena iš Shafiq dukrų Yasmin.

Reklama

Pora sako sutikusi savo sielos pusę ir gyvena šia diena, žiūrėdami tik į ateitį, o amžius tai tik skaičiai.

Pilną interviu galite pamatyti žemiau esančiame video anglų kalba:

Reklama