Skip to main content

Skrydžio metu moteris pastebėjo ką šalimais sėdintis žmogus apie ją rašė žinutėje. Tai ją labai užgavo, tačiau tada įsikišo kitas vyras

Kai Savannah Phillips lipo į lėktuvą, ji tikrai nesitikėjo šios kelionės metu patirti pačias blogiausias emocijas. Viena keliavusi moteris atėjo prie savo numatytos sėdėti vietos, o šalia jos jau buvo įsitaisęs vyriškis. Ji maloniai pasisveikino, vyras ją praleido atsisėsti į jos vietą prie lango ir Savannah be problemų įsitaisė.

Reklama

Ji nė neįtarė, kad po kelių akimirkų jai norėsis dingti iš to lėktuvo. Savannah yra plius dydžio mergina, tačiau tai nereiškia, kad aplinkiniai privalo jai tai prikišti. Sėdėjęs šalia vyras pasistengė, kad mergina pastebėtų tai, ką jis rašo savo telefone žinutėje. Kai Savannah perskaitė žodžius “Sėdžiu šalia smirdančios storulės”, ji kaip mat užsisuko.

Visą pakilimo laiką ji tyliai verkė nusisukusi į langą. Mergina prisipažino, kad tai buvo pirmas kartas, kai nepažįstamasis ją taip įžeidė. Galima pasiginčyti, kad Savannah neturėjo teisės skaityti jo žinučių, tad nieko nebūtų atsitikę.

Reklama

Tačiau vyras buvo labai demonstratyvus ir tikrai neslėpė savo telefono rašydamas savo tekstą. Tai buvo taip lengva pamatyti, kad net šalimais sėdėjęs kitas vyras taip pat pamatė, kas nutiko. Jis irgi perskaitė skaudžius žodžius ir pamatė, kaip Savannah į tai skaudžiai sureagavo. 

Reklama

Vaikinas vardu Chase Irwin suprato, kad turi kažką padaryti. Jis liepė vyrui apsikeisti su juo vietomis. Šalia Savannah sėdėjęs vyras nesuprato, kodėl jis to prašo, tačiau Chase netrukus jam išrėžė, kad tai, ką jis taip demonstratyviai rašė apie merginą žinutėje yra labai žema. 

Nors Chase tą dieną nepadarė kažko ypatingo, įskaudintai merginai jis buvo tos dienos herojus. Netrukus jis sugebėjo nuraminti susikrimtusią merginą ir jie smagiai prasišnekučiavo viso skrydžio metu. Jis jai padėjo pasijusti normaliu žmogumi, kuris neturi graužtis dėl to, kokiame kūne jis yra. 

Reklama

Pas šeimą grįžusi mergina nusprendė pasidalinti savo istorija Facebook puslapyje. Ši istorija parodė, kaip skaudžiai gali užgauti paprasti žodžiai, net nepasakyti į akis. Žmogaus kompleksai ir trūkumai tikrai nėra tas dalykas, su kuriuo galima taip lengvai žaisti.

 

Reklama