Skip to main content

Skubantis į sūnaus gimimą kariškis užstrigo pusiaukelėje dėl atšaukto skrydžio. Staiga sugniuždytas karys išgirdo nepažįstamosios klausimą jam

Pirmojo vaiko gimimas kiekvienos poros gyvenime yra labai svarbus įvykis. Seržantui Seth Craven tai buvo ilgai laukta akimirka, nes jis labai laukė visai netrukus gimsiančio sūnaus. Tačiau jo laukė ilga kelionė namo iš Afganistano.

Reklama

Jam pasisekė, nes jo kolegos pasirūpino visais formalumais ir vyras laisvai galėjo iškeliauti namo jau pirmadienį ir suspėti atvykti į suplanuotą cezario pjūvio operaciją penktadienio rytą. Po ilgų bemiegių naktų Seth jau buvo JAV, jam buvo likęs paskutinis tarpmiestinis skrydis.

Tačiau tada jam pradėjo nesisekti. Iš pradžių skrydis buvo vėlinamas, tačiau galiausiai po ilgų valandų laukimo skrydis buvo atšauktas. Tą akimirką Seth buvo tiesiog įtūžęs, nes jei skrydžių kompanijos nebūtų uždelsusios, jis susirastų kitą būdą grįžti namo.

Reklama

Sekantis skrydis buvo tik penktadienio rytą, kas reiškė, kad jis nebus šalia mylimosios Julie tą akimirką, kai gims jų sūnus. Visi to skrydžio keleiviai buvo akivaizdžiai pikti ir nusivylę, tačiau Seth tvirtumas staiga pradėjo blėsti, nes jis nežinojo, ką daryti.

Reklama

Oro uoste nebuvo likę nei vieno automobilio nuomai, tad šansų jam neliko jokių. Atsisėdęs ant žemės jis akivaizdžiai labai stipriai pergyveno dėl to, kas vyksta. Tada prie jo priėjo nepažįstamoji, kuri sakė netyčia išgirdusi apie jo situaciją, kai jis kalbėjo su oro linijų darbuotojais. Ji išgirdo, kad jis skuba pamatyti gimsiantį sūnų, tad tai užkabino jos širdį.

Moteris vardu Charlene paklausė ar jis nenorėtų važiuoti kartu su ja ir jos kolegėmis automobiliu. Staiga kariškiui nušvito nauja galimybė ir paskutinė viltis pasiekti namus laiku. Trys moterys planavo važiuoti nuosavu automobiliu, kuris jau jų laukė stovėjimo aikštelėje.

Reklama

Jos nepabijojo pakviesti nepažįstamą vyrą su savimi į net 8 valandas trukusią nepertraukiamą kelionę. Kai Charlene papasakojo, kodėl ji taip pasielgė, ji turėjo labai paprastą atsakymą. Visų pirma jos šeimoje visada buvo skiepijamos vertybės gerbti tarnaujančius savo šaliai, todėl jos pagalba atrodė kaip puikiausias būdas pasakyti ačiū už jo tarnybą. Visų antra, ji yra dviejų vaikų mama kuri žino, kokia svarbi yra ta naujagimio atėjimo į šį pasaulį akimirka. Jis nusipelnė būti šalia ir Charlene su kolegėmis turėjo galimybę prisidėti prie šio plano įgyvendinimo.

Reklama

Po ilgos ir nepertraukiamos kelionės Seth pasiekė namus šiek tiek po vidurnakčio penktadienio naktį. Vyras norėjo atsilyginti už kurą ir be abejonės, už suteikta didžiulę paslaugą. Tačiau tada Charlene atskleidė tikrą savo gerą asmenybę – ji Seth paprašė tiesiog atsiųsti jai mažylio nuotraukų.

Jie atsisveikino, tačiau ne amžiams. Seth nieko nelaukdamas nukeliavo į ligoninę ir po keletos valandų sulaukė savo mažojo stebuklo. Jis ištesėjo pažadą Charlene ir išsiuntė jai pačias pirmas mažylio ir laimingų tėvų nuotraukas.

Praėjus 6 savaitėms Julie su naujagimiu buvo pakviesta į pokalbių laidą, kurioje ji netikėtai gavo galimybę asmeniškai padėkoti Charlene, kuri atvyko susipažinti su ja. Tai buvo džiaugsmo kupina akimirka, nes nauja mama galėjo padėkoti kitai moteriai kuri pasistengė, kad jos vyras būtų šalia pačią baugiausią ir gražiausią akimirką jų abiejų gyvenime.

Seth nebūtų suspėjęs sutikti į šį pasaulį savo sūnaus, jei ne nepažįstamų moterų gerumas. Tai priminė jaunai šeimai, kad gerų žmonių pasaulyje kol kas netrūksta.

Reklama