Skip to main content

Sužadėtinių pora prieš vestuves gavo paslaptingą dovaną nuo visiškai nepažįstamų žmonių. Pora neteko žado nuo to, kas buvo viduje

Mary Hall ir jos sužadėtinis Chuck Neese labai atsakingai ir kruopščiai ruošėsi savo vestuvių ceremonijai tam, kad išvengti nemalonių staigmenų. Tačiau kad ir kaip jie besistengtų, jų laukė milžiniška staigmena, kuri porą labai išmušė iš vėžių.

Reklama

Vieną dieną Mary gavo paštu dėžutę. Ji buvo supakuota į dovanų popierių, tačiau nežinomo siuntėjo vardas ir pavardė porai kėlė tik nerimą. Chuck minutei sudvejojo, ar aplamai atidaryti paslaptingą siuntinį, tačiau smalsumas nugalėjo.

Juolab ant dėžutės buvo ir užrašas “Atidaryti IKI vestuvių”. Jie negalėjo patikėti savo akimis dėl to, ką rado viduje. Dėžutėje nuo “Converse” batelių buvo daug popieriaus ir laiškas. Mary pradėjo jį skaityti ir pamažu tapo aiškiau, kas nusprendė nustebinti juos dovana.

Reklama

Laišką parašė Felker šeima – žmonės, kurių pora visiškai nepažįsta. Netrukus Marcia Felker laiške papasakojo, kad jos mamos ir tėčio vardai buvo taip pat Mary ir Chuck. Moters tėvai buvo jau mirę, tačiau kartu santuokoje jie pragyveno 63 metus ir užaugino didelį būrį laimingų vaikų.

Reklama

Būtent vaikų iniciatyva buvo po tėvų mirties padovanoti vienai porai laimingąsias graviruotas taures, kuriomis per savo vestuves naudojosi jų tėvai. Marcia paaiškino, kad jie tiesiog į interneto paiešką suvedė Mary ir Chuck vardus ir rado laikraščio pranešimą apie būsimas poros vestuves.

Felker šeima panoro sukurti gražią tradiciją ir kitai jaunavedžių porai su vardais Mary ir Chuck perduoti graviruotas taures kaip sėkmingos ir laimingos šeimos simbolį ir talismaną. Viską, ką perskaitė sužadėtiniai, sukėlė jiems malonų šiurpą, lakstantį kūnu. Jie negalėjo net susapnuoti apie tokią netikėtą visiškų nepažįstamųjų dovaną.

Reklama

Pora buvo sužavėta Mary ir Chuck Felker šeimos istorijos ir su malonumu priėmė taures kaip pačią gražiausią dovaną. Sutapimas ar ne, tačiau taurės buvo atsiųstos dėžutėje nuo „Converse” batų, kuriuos ruošėsi avėti jaunoji ir pamergės! Mary apėmė šiltas jausmas, kad tai yra ženklas iš aukščiau.

Reklama

Jie abu žavėjosi prie laiško atspausdinta Mary ir Chuck Felker nuotrauka iš jų vestuvių ir vis dar netekę žado bandė suprasti, kas nutiko. Tai buvo nuostabus ir visiškai atsitiktinis gražus nepažįstamųjų poelgis, kuris labai nustebino sužadėtinių porą, tačiau įstrigo jiems atmintyje visam gyvenimui.

Pora planuoja pratęsti šią tradiciją ir praėjus šiek tiek laiko po jų vestuvių, jie perduos Chuck ir Mary taures kitai porai su tais pačiais vardais.

Reklama