Skip to main content

Tėvai jai įteikė dovaną, kurią saugojo iki pat 18-ioliktojo gimtadienio. Mergina to tikrai nesitikėjo, bet be galo džiaugėsi

Gracie Chastain iš JAV neseniai atšventė savo 18-ąjį gimtadienį. Jo proga, mergina iš tėvų gavo ypatingą dovaną, apie kurią tikriausiai nepamirš visą savo likusį gyvenimą. Pasirodo, jog dovana buvo slepiama 17 metų iki lemtingos dienos.

Reklama

Kai Gracie buvo vienerių metų, mama Kim nupirko jai laiko kapsulę. Tada ji sukvietė draugus ir šeimos narius, kad šie užpildytų dėžę įvairiomis atminimo dovanėlėmis, papuošalais ir kitais įdomiais dalykais, su kuriais susijusi dukra.

Taip pat visi prirašė palinkėjimų merginai ir viskas buvo „užšaldyta“.

Reklama

Per visus savo gyvenimo metus, Gracie neturėjo nė menkiausio įtarimo apie šį prisiminimų dėžės egzistavimą. Todėl, kai gavo šią dovaną sulaukusi pilnametystės, neteko žado.

Reklama

„Nuo dėžės paruošimo dukrai mes dar keliskart persikėlėme į kitus namus, tačiau per pastaruosius 10 metų ji buvo mūsų rūsyje esančio didelio sandėliuko gale, paslėpta po knygų dėžutėmis“, – pasakojo Kim. – „Mano vaikai niekada ten neina, nes laiko šią vietą šiurpia. Todėl, per visus šiuos metus niekas taip ir neišsiaiškino dėžės paslapties“.

Reklama

Kai atėjo skirtas laikas, mama atnešė šią dėžę ir padovanojo dukrai. Norėdama viską įamžinti, užfiksuoti išpakavimo akimirką ir dukros jaudulį, moteris pasiruošė fotoaparatą. Vėliau šias nuotraukas patalpino „Facebook“ platformoje, kur jos tiesiogine to žodžio prasme iškart tapo virusinės. Tada įrašas labai greit surinko daugiau, nei 71 tūkst. teigiamų įvertinimų ir 100 tūkst. pasidalijimų.

Reklama